Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy osztálytásam, aki...

Van egy osztálytásam, aki nagyon bunkó mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,aki olyanszinten arrogáns, idegesítő, és cs*cska hogy arra nincsenek szavak. Ez az első évünk együtt de én ezt nem fogom vele bírni még 3évig. Állandóan keresztbetesz nekem felsorolnék párat.

-volt a táskámon ilyen plüss kiskutya (ami a kiskutyámra emlékeztetett, aki már nincs köztünk) mondtam neki hogy ez a plüss nekem sokat jelent ne vegye le a táskámról erre levette és dobálózni kezdett vele és az ablakon is kiesett majdnem és leszakadt az akasztója.

-a füzetem, a könyveim állandóan firkálja csak úgy ,,hülyeségből,,

-tollaim, radírom folyamatosan elveszi van, hogy tönkre is teszi.

-más osztálytársamat piszkálja állandóan (termeszetesen csak a háta mögött mert annyi már nincs benne, hogy a szemébe mondja) csak azert mert csendesebb és visszahúzódóbb mint ő.

-egyik tanáromnak meghalt az édesapja es megbeszéltük a többiekkel, hogy nem leszünk többet olyan hangosak és elevenek az órán mint azelőtt. Erre ő ugyanúgy ordibált kiabált mint egy hülyegyerek és mikor mondtuk neki hogy lehetne kicsit tekintettel a másikra annyit mondott hogy ,fogd már be, ,de nyomorék vagy, ,kuss, (ezeket amugy napiszinten megkapok tőle) +állandóan lek*rváz hozzáteszem még barátom se volt, és nem kavarok senkivel.

Lehet hogy ezek kis apróságok, de én minden kis dolgom megbecsülöm, anyuék azert dolgoznak hogy nekem legyen olyan tollam füzetem stb nem azért hogy ő szétszedje. És ezek egy idő után már nagyon unalmasak és fárasztóak.

Mit csináljak vele? Ha elmondanam oszt.főnek akkor még jobban piszkálna?



2018. jún. 3. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem a mi osztályunkban, de a párhuzamosban is volt egy ilyen iszonyat nagyképű, mindenkit lekezelő, tahó gyerek. Másfél évet húzott ki ott, az osztály kollektíven kiközösítette mindenféle erőszak stb nélkül. Elment az iskolából, bár persze megpróbálta úgy beállítani a dolgot, hogy ő szegény ártatlan áldozat, akit kicsinált a társai, de senki nem hitte el.
2018. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
szakképzőbe jársz? amúgy meg fogjatok össze ellene,közösítsétek ki minden módon,hajrá szurkolok
2018. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sima gimi.

Köszönöm a válaszokat.

2018. jún. 4. 20:27
 14/14 anonim ***** válasza:

A tahó gyereknek a táskájába rakj vizet de ne pár cseppet hanem full úszon mindene.

Ezután ragaszd ida a táskájára,hogy:

Lomis hulladék kivinni

2018. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!