Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályfőnök csinálhat...

Az osztályfőnök csinálhat olyat hogy nem fogad el igazolást?

Figyelt kérdés
Az idén nem voltam diáknapon. Arról volt szülői igazolásom és nem akarta elfogadni. Most az oszt.kirándulást hagytam ki. Erről orvosi igazolásom van. Megteheti hogy nem fogadja el?
2018. jún. 3. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Otvosit mindenkepp el kell fogadnia. Szuloit elore be kell jelenteni, vagy legalabb aznap felhivni telefonon. Ha utolag viszed, akkor azt nem koteles elfogadnim
2018. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szülőit is el kell fogadnia, ha nem haladja meg a házirendben előírt napokat. Egyébként meg ha nem fogadja el, tűzze a kalapja mellé, kit érdekel?
2018. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor középsulis voltam osztálykirándulás előtt gennyes mandulagyulladásom lett és azt hitte bekamuzom, hogy 40 fokos lázam van, a torkom fel van dagadva és nem tudok kimondai egy szót se... Nekem se akarta elfogadni de végul kenytelen volt.
2018. jún. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szülőit is el kell fogadnia, ha megfelel a házirendben előírt szabályoknak. Az orvosit el kell fogadnia, de figyelj arra, hogy szabályos legyen! Szerepeljen rajta hosszú pecsét, körpecsét, adataid, naplószám vagy BNO kód vagy diagnózis, hiányzás dátuma (mettől meddig), kiállítás dátuma, aláírás, biztonság kedvéért szülő is írja alá, és a hiányzást követő öt munkanapon belül add át. Ha ilyen az ofő, javaslom, hogy fényképezd le vagy fénymásold le az igazolást, hogy neked is meglegyen.
2018. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!