Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tesitanar az osztályfőnök...

A tesitanar az osztályfőnök és ezt miért kerdezhette?

Figyelt kérdés
Kb fel éve elég ritkán járok tesire mert mindig van vmi egészségügyi problémám és ma bent volt az osztályban és megkérdezte h “Mikor fogok tesizni?” Miért kérdezte
2018. máj. 14. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Kérj felmentés aztán soha. :). Amúgy is feleslegesek azok a tesi órák. Igazából mindenkinek saját akaratából kéne valamilyen sportot űznie. Az is jó, ha esténként vagy reggelenként elmész futni. Nem kell az iskolai tesi óra. Amúgy is egy kínzó tantárgynak tartom az egészet. Nem is a tanulók képességeihez van mérve. Például szekrényugrás. Nem mindenkinek jön be. Valaki fél is tőle. Amikor ilyen hatalmas magasra rakta én se akartam ugrani. A fene akarja kitörni a nyakamat, de azért előtte alá kellet írni, ha bármilyen baleset történik nem terheli a tanárt semmi. Amikor osztályzást adott rá anno akkor csak elszaladtam mellette és mondtam, hogy írja be az egyest. Mondta, hogy azért is meg kell dolgozni... Hát 5x elszaladtam az ugró mellett aztán végül beírta. Szóval nem mindenkinek fekszik minden és ezt nem értik meg, de nem tudom miért nem.


Ha már ennyire erőltetik a tesi órákat akkor legyen olyan, hogy mindenki bemelegít magától, aztán lehet választani. Focizni, kosarazni, pingpongozni, kondizni, ha van az iskolának ilyen terme és ennyi. De ezeket is csak az iskolai órák után. Hiszen, ha elfáradsz leizzadsz utána a teljesítményed csökkenni fog egész napra. Meg a fene akarna izzadtan ott üldögélni. A 10 perces szünetekben, meg nincs idő, hogy mindenki zuhonyozzon. Főleg, hogy óra vége előtt enged el mindeknit ugyebár át is kell ötlözni és elmenni a tanteremig. Hál istenek ezeket én már túl vagyok.

2018. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nincsenek jegyeid és csak nem tudja hogyan zárjon le, fontos tudnia hogy fogsz e még tesizni, le tud e zárni év végén, vagy kell-e szólni valakinek, hogy nem tud lezárni.


Egyszerűen azért mert felelnie kell azért neki is, ha nincs jegyed a felsőbbségeknek. Ez a rendszer. Nem téged akar szivatni, vagy ilyesmi. Van valami előírás hogy x db jegyet muszáj adnia minden félévben.

2018. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Na vajon miért kérdezhette?

Ez valami kisegítő suli?

2018. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez is egy idióta kérdés
2018. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Csak beszélgetni akart, nem volt más témája. Ezt a hülye kérdést... na vajon miért kérdezte?
2018. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem tetszik neki hogy folyamatosan lògsz.
2018. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2018. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

12:37!

Nem lógok csak tudod amikor részletesszallagszakadásod van és ebből adódóan egy elhúzódó ínhüvelygyulladás,az nem olyan kellemes:) és nem szabad rázkódnia sem:)) szakember mondta,ezért voltam felmentve. És igen kevés jegyem van

2018. máj. 14. 14:46
 9/13 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm.
2018. máj. 14. 14:47
 10/13 A kérdező kommentje:
*részleges, bocsánat
2018. máj. 14. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!