Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit akar a csaj tőlem most ha...

Mit akar a csaj tőlem most ha 4 évig hozzám se szólt? Középiskola

Figyelt kérdés

Van (volt) egy csaj az osztályomban, 4 évig egy osztályba jártunk 4 év alatt 2 mondatot se beszéltünk. Leérettségiztem vége kész.

És most ír nekem a facebookon (nem is ismerősöm, sose írt még) hogy "szia hogy telik a nyarad?".

Mi a búbánatot akar most hogy 4 évig 1 mondatot se?


2018. júl. 1. 19:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy gondolja így utólag hogy azért jó lett volna ha összeismerkedik veled.
2018. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%
Hát na ez az. Leseszrnám az ilyet.
2018. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
Te foglalkozz a 2-esel. Írj neki vissza, lehet hogy jobban megakarna ismerni, találkozzatok is. Ő lehet hogy bánja hogy nem mert megszólítani, odamenni hozzád régebben.
2018. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
*Ne
2018. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ. Te fiú vagy, vagy lány?
2018. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom az lett volna a második kérdése, hogy Gondoltál már valamilyen befektetésre ebben a rohanó világban? vagy hogy A barátnőd nem szeretne olcsón valódi minőségi parfümöket venni?
2018. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetszettél neki, de nem mert hozzád szólni. most már összeszedte a bátorságát, és írt neked, mert ha nem találkoztok minden nap, akkor legalább nem olyan gáz pofára esni, ha elutasítod/nem érdeklődsz.

Ált. iskolás nagy szerelmemhez szerintem 1x ha hozzá mertem szólni, max egy mondatot, az is egy válasz volt az ő kérdésére. Gimis nagy plátói szerelmemmel szintén egyszer beszéltem. Tudom, ti kicsit idősebbek vagytok, de tudd, hogy vannak ilyen szégyellős nők.

2018. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
19%
Valamiért nagyon úgy érzem mintha valami bajban lenne, és ezért keres téged.
2018. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%

Jobb későn, mint soha, nem?

Mondjuk akár tőle is megkérdezheted, hogy mi tartott neki eddig (persze nem vádlón, inkább viccelődve), mert mi nem tudhatjuk... Esetleg az ezotéria kategóriában valaki kiolvassa neked tarot kártyából, de még így is azt mondom, hogy a legjobb esélyed a válaszra a lánynál van...

2018. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Akkoriban nem mert megszólítani , és most hogy nincs akkora veszteni valója, össze szedte minden bátorságát és rád irt. Írj neki vissza ! Deritsd ki mit akar. És ne legyél bunkó. Ha az van amire gondolok , akkor hidd el ,hogy baromira nagy bátorság kellett,a részéről hogy közeledjen kicsit. Nekem aztán elhiheted. Ugyan ez volt velem is. Volt egy srác akit 5 év alatt egyszer se mertem megszólitani(önbizalom hiányom miatt) , sőt még a szüli napján se köszöntöttem fel egyszer se ,és már nagyon de nagyon bánom hogy akkor nem léptem . Ha tehetném ,hogy Vissza menjek abba az évekbe akkor sokkal nyitottabb és bátrabb lennék. Kedvesebb.

Sőt nekem is eszembe jutott a tavaj nyáron hogy rá írok de végül is nem tettem. Hmmm na mindegy. Majd írd meg mi volt :)

17 /L

2018. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!