Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit akar a csaj tőlem most ha...

Mit akar a csaj tőlem most ha 4 évig hozzám se szólt? Középiskola

Figyelt kérdés

Van (volt) egy csaj az osztályomban, 4 évig egy osztályba jártunk 4 év alatt 2 mondatot se beszéltünk. Leérettségiztem vége kész.

És most ír nekem a facebookon (nem is ismerősöm, sose írt még) hogy "szia hogy telik a nyarad?".

Mi a búbánatot akar most hogy 4 évig 1 mondatot se?


2018. júl. 1. 19:17
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Fejlemény.... a csaj egy másik fake profilt hozott létre nulla ismerőssel csak azért hogy megírja nekem hogy látom letiltottál...

???

WTF?

2018. júl. 2. 17:54
 22/30 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg nagyon rád nyomult :-D
2018. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
47%
Én már sajnálom szerencsétlent.. Ilyen szívtelen pasit mint Te kérdező, még nem láttam. 😖😨
2018. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem jó, hogy megmutattad, milyen jellem vagy. Legalább hamarabb el tud felejteni.
2018. júl. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

"lyen szívtelen pasit mint Te kérdező,"


Jó. Akkor ha legközelebb ilyen lesz majd szó nélkül meghágom aztán dobom. Így már jó lesz?

Úgyis csak azt akarta (végső soron) mi mást akart volna?

4 év alatt 1 mondatot se szólt, most mi a retket akar... dugni. Mi mást.

2018. júl. 3. 09:28
 26/30 anonim ***** válasza:
62%
Gusztustalan szemét köcsög vagy kérdező. Semmi más
2018. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
47%
Undorító besavanyodott kérdező 😡
2018. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Tehát végső soron oda jutunk hogy NEKEM kell elnézést kérnem azért mert valakivel nem kívánok szóba állni? Vagy hogy???


Ha megyek az utcán és vki leszólít tán köteles vagyok leállni vele kokettálni? Nem elég annyi hogy Rozi haygj békén?

Hogy is van ez?

2018. júl. 3. 14:46
 29/30 anonim ***** válasza:
47%
Ha már ennyire okoskodsz kérdező.. ahelyett hogy kiírogatod ide a kérdést, kérdeztél volna vissza, hogy hogy rád írt mikor nem beszéltetek soha? Ha van barátnőd, biztos tudja. Megmondod neki ha nyomul, hogy nem akarsz tőle semmit és ha 4 évig nem beszéltetek, akkor nem gondolod hogy most kell elkezdeni ismerkedni. Ez lett volna a korrekt. Látszik hogy még nem nőttél fel, azért sem értesz egyet a felnőttek véleményével, egyből támadsz ha más véleményt írunk. Azért mert nem tetszik a lány, nem kell egyből tiltogatni, szegénynek biztos tetszel, próbálkozott volna felvenni veled a kapcsolatot, ez nem bűn.
2018. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

"Ha van barátnőd, biztos tudja. "


Mégis honnan tudná? Senki se tudta kb. nem azért mert akkora titok lett volna hanem mert kb a kuytát se érdekelt-se én se a bnőm...

2018. júl. 4. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!