Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyenkor illetlenség megkérdez...

Ilyenkor illetlenség megkérdezni a többieket, hogy meghalt-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Nemrég érettségiztünk le és az évfolyam úgy gondolta, hogy egy utolsó kirándulást szerveznek a Balatonra. Viszont leginkább csak az évfolyam alja rétege ment el, akik az iskolai bántalmazók voltak meg a legbunkóbb emberek. A normális emberek velem együtt nem mentek el, mert egy nagyon szemét évfolyam voltunk. Bár voltak velük a tanárok de ők ilyen lesz.rom a gyereket kategória. És mivel már nem vagyunk az osztálya, ezért ők csak mint "haverokként" mentek el velük. Tehát a lényeg, hogy a kirándulás nem úgy alakult, ahogy tervezték. Egyik lány a hajnali ivászatban meghalt. Holt részegre itta magát, mert épp akkor szakított a pasijával és levetette magát a diákszálló tetejéről. Olyan magasról elvileg, hogy azt ember nem éli túl. Na most, egyik volt osztálytársam kérdezte pár órája, hallottam-e az esetről, és annyira megrázott a dolog, hogy nem akartam elhinni. Ha ez tényleg megtörtént volna, az egész Facebook felrobbant volna tőle nálam. De senki sem beszél az esetről. Azt tudom viszont, hogy már indultak is haza ma reggel a 3 napos ottmaradás helyett. És elvileg ez miatt. 2 ember kirakott egy gyertyát instagramra meg facebookra. De nem akartam megkérdezni még erről másokat, mert nem akarok senkit sem megbántani. Meg ha kamu hír, nem akarom terjeszteni. Meg alapjáraton nem akarok illetlen lenni. Mi legyen, megkérdezzem, vagy inkább várjak, mert friss a dolog?

2018. júl. 3. 16:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
a fiatalok közt az egyik vezető halálok az öngyilkosság és a pia, ha nem a legelső
2018. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kacsa, tényleg meghalt, már mindenki gyászol és a családja is, megemlékezés is lesz róla a gimnázium előtt. És nem volt benne valamiért a híradóba.
2018. júl. 5. 12:51
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
akk az durva vmi link név meg minden kitakarással esetleg?
2018. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
80%
se egy internetes hírportál, se egy híradó nem számol be ilyen esetről? elég hihetetlen, már ne haragudj... az ilyen tragikus balesetek általában vezető hírek szoktak lenni. szerintem nem igaz ez a történet.
2018. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
84%
Alljatok mar le, attol, hogy nem kozvetiti meg a CNN is, attol meg igaz lehet
2018. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy szőkés/világosbarna hajú lány volt? A napokban görgetten a facebookot, és láttam valami hírt, ott volt a lány képe, mellette gyertya, de nem olvastam el.
2018. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Megkerestem a facebookon amit ismerősöm megosztott, a lány monogramja nem V.Dzs. volt?

Mellesleg részvétem, szörnyű, amikor egy ennyire fiatal ember veszti életét!

2018. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak, akik pampognak, amiért nincs róla szó a tévében: tudjátok, naponta hányan halnak meg csak az országban, és ezek közül hányan valami tragikus balesetben? Ha mindegyikről beszámolnának a híradóban, több óráig csak az menne.

Mellesleg egy rokonom is mondhatni tragikus módon halt meg, egy autóbalesetben, amit nem ő okozott, hanem a városuk polgármesterének a felesége, aki betépve vezetett. Mellette (mármint a rokonunk mellett) a kocsiban ott ült a nyugdíjas édesanyja, meg két kisgyerek (10 és 12 évesek). Az egyik gyereket mentőhelikopterrel vitték kórházba, mert elég súlyosan megsebesült, több csontja is eltört.

A lényeg, hogy erről se esett egy db szó se a tévében, de attól még megtörtént, szóval nem kéne kioktatni a kérdezőt, szerintem ő jobban tudja, mint ti :D

2018. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
jó most már én is láttam, de akkor ezek beteg állatok hogy ha egy négyujjú kiscsibéről be tudnak számolni, de ilyenekről nem
2018. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
85%
#29 Ha meg az összes ilyenről beszámolnának, akkor meg az lenne a baj, hogy miért csak csupa haláleset van a híradóban! Az embereknek semmi se jó!
2018. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!