Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy fogom így bírni a kollégi...

Hogy fogom így bírni a kollégiumot?

Figyelt kérdés

Extrém introvertált vagyok.Nagyon zárkózott.Szeretek egyedül lenni.Itthon sokszor még a szüleim jelenléte is zavar.Ha valaki kint van a konyhában,addig nem megyek ki,ameddig el nem megy.Ha pedig már kint vagyok a konyhában és eszek,valaki meg kijön,félbehagyom az evést és bemegyek addig a szobába,amíg újra szabad nem lesz a konyha.Ha vendég jön,bezárkózom a szobába,nem jövök ki addig,amíg el nem megy.Nem járok sehova szórakozni vagy ilyesmi,nincsenek is barátaim.

Szeptembertől viszont egyetemre megyek,kollégiumba.Lehet nem fogom kibírni



2018. júl. 11. 17:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%
Biztos hogy nem fogod bírni. Szét fognak csesztetni mert különc leszel meg furcsa.
2018. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
52%
És ez neked így kényelmes? Ilyen akarsz maradni egész életedben?
2018. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg a legjobb dolog ami történhet veled az pont az, hogy emberek közé kerülsz végre.
2018. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
9%
Zárkózott emberek pszichopaták. És nem különcök
2018. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó, ez ordas nagy baromság.


Kérdező, kicsit légy nyitottabb, pont erre van szükséged (mármint a kolira), jót fog tenni, hidd el.

2018. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
3%
Utolsó te már csak tudod
2018. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Hasonló típus vagyok, átérzem a helyzeted. Ezen nem igazán tudsz változtatni, de azért drukkolok, hogy bírd idegekkel. :D
2018. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
23%
Hány éves vagy?
2018. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

#5/7

Igen, tudom. Gimisként is zárkózott voltam, általánosban meg pláne. Elmentem egyetemre, és mintha kinyílt volna a világ. Az elején nem mindig volt könnyű, de fokozatosan megszerettem.

2018. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem miért szekálnának szét egy koliban. Az egyetemisták nem állatok. Nálunk is voltak a koliban ilyen kis szerénykék, tiszteletben tartottuk őket, és attól még hogy visszahúzódóak voltak, ők is a barátaink lettek. Pláne hogy az ilyen visszahúzódóak sokat tanulnak, lehet tőlük segítséget kérni. Nem börtönbe mész elítéltek közé hanem koleszba. Csomó jófej embert megismersz majd.
2018. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!