Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy fogom így bírni a kollégi...

Hogy fogom így bírni a kollégiumot?

Figyelt kérdés

Extrém introvertált vagyok.Nagyon zárkózott.Szeretek egyedül lenni.Itthon sokszor még a szüleim jelenléte is zavar.Ha valaki kint van a konyhában,addig nem megyek ki,ameddig el nem megy.Ha pedig már kint vagyok a konyhában és eszek,valaki meg kijön,félbehagyom az evést és bemegyek addig a szobába,amíg újra szabad nem lesz a konyha.Ha vendég jön,bezárkózom a szobába,nem jövök ki addig,amíg el nem megy.Nem járok sehova szórakozni vagy ilyesmi,nincsenek is barátaim.

Szeptembertől viszont egyetemre megyek,kollégiumba.Lehet nem fogom kibírni



2018. júl. 11. 17:01
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Ja persze.Sokan rámírtak már,hogy beszélgetnének,barátkoznának velem.De pár nap után szó nélkül itthagytak,nem írtak vissza többet,ezzel újabb csalódást okoztak.Már megtanultam hogy nem szabad senkire sem ráírni
2018. júl. 14. 12:45
 32/33 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem azért mert ráuntak. Én is megfigyeltem már hogy ezen az oldalon a beszélgetések egy idő után behalnak.
2018. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Én introvertált típus vagyok. Igaz, középiskolás koliban. És soha nem bántottak. Mert próbálkoztam. És most is visszahúzódóbb vagyok, de ha valaki segítséget kér tőlem, igyekszem segíteni, ha a szobatársaim hülyéskednek velem, próbálom még nagyobb marhasággal überelni, mert én nem várhatom el, hogy elfogadjanak és szeressenek, ha nem teszek érte semmit. Szeretnek, mert dolgoztam érte, ahogy én is szeretem az ottaniak többségét, mert igenis megpróbálnak elfogadni. Sőt, az egyik szobatársamat általában úgy üdvözlöm, hogy megölelem! Pedig fiúk vagyunk.

Akarat kérdése az egész. Az elején majdnem minden nap olyan pánikrohamjaim voltak, hogy majd elpusztultam. De járok pszichológushoz és próbálkozom.

2018. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!