Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy kicsit félek a gólyatábort...

Egy kicsit félek a gólyatábortól, hogyan felejtsem el a dolgot, hogy ne féljek?

Figyelt kérdés
Szeptemberben indul az egyetemi gólyatábor és egy kicsit tartok tőle. Júliusban voltam after érettségi osztálykiránduláson, jókat mulattunk de egy kicsit (nagyon xd) részeg lett első éjszaka mindenki és egyik osztálytársunkat valaki lelökte a harmadikról (vagy öngyilkos lett, nem tudjuk pontosan) és szörnyethalt. Eltört a gerince és pont a tanárok közé esett be, akikkel beszélgettem akkor. Eléggé szörnyű látvány volt, mai napig kiráz a hideg tőle ha rágondolok. És hát olyan egyetemi gólyatáborba megyek, ahol elhíresült dolog, hogy vakulásig itatják a gólyákat, mert egy elég gagyi egyetem és leginkább az alkoholisták járnak oda, hallottam történeteket, hogy részegen ülnek be órára, vannak diákok akik heti egyszer józanok max, stb. És ez most nem hiányzik nekem, hogy megint emiatt legyen valami probléma. De el is szeretnék menni, mert közutálat tárgya leszek, ha nem megyek gólyatáborba. Ti mit tennétek? Hogyan nyugtassam le magam, hogy nem lesz semmi baj?

2018. aug. 14. 15:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kihagynám, ha nem jönne olyan ember akivel alapjáraton nagyon jóban vagyok, mégha pont az ismerkedés lenne a lényeg. Hallottam én is erről a sztoriról, elég durva. Szerintem ne menj el, az a biztos !
2018. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi hátrány nem fog érni amiatt, hogy kihagyod a tábort. Ott eleve ritkán születnek hosszú életű baratságok, meg nem sok szaktársaddal kerülsz egy csoportba (pedig érdemesebb lenne velük barátkozni). A másik meg, hogy nincs annyi férőhely eleve, hogy minden hallgató tudjon menni a táborba. Esetleg ha van fb csoportja a szakodnak, ott lehet barátkozni, szervezhettek találkozót.
2018. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%
Milyen egyetem az ilyen? Légy szíves, mondd meg, hogy akárki, aki látja ezt a kérdést, messzire elkerülhesse. :)
2018. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!