Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amivel beszóltak neked/terjesztettek rólad az iskolás éveid alatt?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 22:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is kiközösítettek. Rólam is terjesztettek mindent. Nem ültek mellém sőt úgy kerültek mintha leprás lennék. Kibeszeltek, budosnek mondtak pedig nem voltam az. A nevem miatt is egyszer beszoltak.Az esett a legrosszabbul amikor volt egy seb a fejemen és egesznap röhögtek rajtam csúfoltak.

De most hála istennek új sulit kezdek így tiszta lappal indulok.

2018. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Engem is büdösöztek,főleg egy olyan C..... aki a szappant sem ismerte.A ruhám miatt is csúfoltak,hogy turkálóból meg szemètdombról öltözök.Pedig új ès tiszta ruhákban jártam,csak nem volt márkás mert arra nem volt pènzünk.(most sem márkásban járok)Undorító volt rüheltem a sulit mindíg beteget színleltem ne keljen mennem.A legszebb a dologban,hogy pont az osztályfőnököm kezdte.Ennek már 16 ève hál isten túlèltem.Most meg ők vannak megsèrtve,hogy nem akarom megismerni őket.
2018. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt terjesztették rólam, hogy leszbikus vagyok, miközben ez egyáltalán nem igaz, csupán azért, mert sok fiú haverom van, és van köztük egy meleg is, aki nagyon közel áll hozzám.
2018. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy gyereknek eltűnt valami nyaklánca, és mivel akkor el volt törve a lábam és az osztályban maradtam, amikor ők futni mentek, ezért valaki kitalálta, hogy biztos én vettem el. Az volt a rossz, amikor a tanárnő nézett rám szúrós szemmel, amikor legközelebb egyedül hagytak, és mondta, hogy "nem szeretném, ha bárkinek eltűnne bármije", elsőre nem is értettem, mert én tényleg legfeljebb addig hagytam őrizetlenül a termet a cuccokkal, amíg vécére kibotorkáltam, aztán esett csak le, hogy rám gondol. De mivel technikailag nem mondta ki, hogy engem gyanúsít, így védekezni sem tudtam, mert hülyén vette volna ki magát, ha odamegyek, hogy "tudom, hogy tanárnő azt hiszi, én voltam, de higgye el, hogy mégse".

Csapnivaló pedagógusnak tartom ennyi év elteltével is, matektanárnak is szar volt.

2018. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy homi vagyok. Én meg röhögtem rajtuk mert bi voltam (vagyok) de az már magas volt nekik hogy ha homi vagyok miért láttak többen csajjal smárolni. És magas volt nekik hogy nem a fiúkat szeretem---hanem a fiúkat is... magas volt a csürhének ez.
2018. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!