Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Nagyon felek a...

Mit tegyek? Nagyon felek a holnaptol. Van valakinek valami jo tanacsa? SOS!

Figyelt kérdés

Angliaban elek, es itt holnap indul a suli. Nagyon felek, mert nem vagyok valami bator, es nem nagyon merek baratkozni. 1 eve vagyunk itt. Az utobbi tanevet is ugy toltottem, hogy senkire nem szamithattam es egyedul voltam vagy csak kullogtam valaki utan. Nehany lany mindig kibeszel, es kirohog ha valamit rosszul mondok. Pedig en nem bantottam oket, nem tudom mi bajuk velem. Folyamatosan sugdoloznak rolam, szivatnak es hulyenek neznek. Ja es dirigalnak, hogy mit hogyan csinaljak, es ha veluk rak a tanar egy csapatba akkor, vagjak ram a pofakat, meg halkan karomkodnak. De nem is ettol felek igazan, mert lesz*rom a velemenyuket, inkabb attol felek, hogy a tanar oran majd megkerdezi tolem mindenki elott, hogy hogy telt a nyaram, mit csinaltam. Es akkor mindenki engem fog nezni ahogy beszelek, es en utalom ha engem neznek. Es a tanar igy is folyamatosan kerdezget engem, (masokat is, de ok nem felnek ha beszelni kell masok elott), es a tanar kerdez valamit, en valaszolok es utana ujjabb kerdest tesz fel. Es raadasul van egy fiu aki tetszik, es miatta meg jobban izgulok, meg gyomorgorcsom van, mert meg akarok neki felelni, de mindig benazok elotte. Ot annyira tokeletesnek latom, ezert akarok megfelelni neki, nemakarom, hogy rosszat gondoljon rolam. Es amikor beszelni kell akkor is o is nez kozben engem a tobbiekkel egyutt, es kozben nekem mindig az jar az agyamban, hogy uristen, most o is figyel engem, pedig nem akarok erre gondolni, de miatta izgulok a legjobban. Ha o nem lenne sokkal jobb lenne. Elkepzelni se tudjatok, hogy mennyire izgulok mindig, minden alkalomnal, gyomoridegem van ora elott, izzadok, es remeg a kezem, labam, a szivem nagyon gyorsan dobog. Mindenki engem nez kozben, es en meg mar mindig varom, hogy legyen mar vege. Ez nevsorolvasasnal, ora elejen szokott lenni. Nagyon felek. Sajnos az a modszer nekem nem valt be, hogy levegonek nezzem oket. En nemtudom levegonek vagy barmi masnak nezni oket.

Utalok itt lenni, utalom ezt az egeszet, de meg 1 evet ki kell huznom.


Mit tanacsoltok? Mit tegyek, hogy ne izguljak annyira? Komolyan jobban felek ettol, mint a halaltol :(



2018. aug. 20. 14:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Viszont az valtozott, hogy mar tenyleg nem erdekel senki velemenye. Ugyanis tegnap ota az a fiu aki tetszik nekem vagyis lassan aztmondom "tetszett" olyan bunko velem. Es foggalmam sincs miert. A mult tanevbe olyan kedves volt. Azthittem o egy igazi angyali teremtes, akinek egy rossz szava sincs ram, azthittem o az egyetlen aki nem utal es aki nem beszel ki. Ugyanis egyszer veletlenul meghallottam, hogy az egyik haverjaval rolam beszel es tok szepeket mondott. Hogy en milyen ugyes vagyok tesin (pedig nem vagyok ugyes, de akkor az egyszer az voltam). Es mosolyogva mondta ezt rolam. En csak veletlen hallottam meg. Es azthittem o az egyetlen aki nem mond a hatam mogott csunyakat. Es juniusba is amikor nemetoran kerdezte a tanar, hogy megyek-e a nyaron Magyarorszagra, akkor en valaszoltam, es a tanar neki allt beszelni Magyarorszagrol, es a fiu meg, kedvesen mosolyogva nezett ram. Meg ev vege fele juniusban-majusban egy csomoszor ramnezett, rammosolygott, koszont, segitett amiben tudott. Egyszer-ketszer szemeztunk is, de en nem birtam olyan sokaig, en is sokszor ramosolyogtam, neztem ot, azt akartam, hogy tudja, hogy tetszik nekem. En hulye egy pillanatra, elhittem, hogy talan tetszek neki, vagy talan lehet eselyem nala. De mint kiderult rohadtul nagyon felreertettem a dolgokat!


Nemtudom mi tortent vele a nyar alatt. De ez mar a 2.nap, hogy olyan bunko velem. Ram se nez egesz nap, vagy ha ram is nez, olyan nagy gyuloletet latok a szemebe. Olyan csunyan nez. Talalgatok, hogy miert lehet ez, es pont arra jutottam, hogy mivan ha o arra szamitott, hogy en nem jovok vissz a nyar utan. lehet arra szamitott, hogy nekem eleg volt itt 1 ev, es, hogy mar visszamentem Magyarorszagra.

Vagy en nemtudom, miert ilyen.

Tegnap peldaul az volt, hogy a tanar kiosztott valami lapot, es nekunk oda kellett menni egyszerre mindunknek. Es akkor is azt a lanyt szivatta, aki engem szivat. Tehat azt a csajt aki a legutalatosabb velem. Az a lany ott allt mellettem, o odament moge es csinalt vele valamit, meghuzta a hajat vagy valami, amire elkezdett rohogni az egyik haverjaval. En hatra neztem ra, erre abbahagyta a rohogest es csunyan nezett ram, majd mikor mar nem neztem ra, elkezdett suttogni a haverjaval. Fura volt.


Ma meg nemeten, mindenkinek a mellette ulovel kellet gyakorolnia az olvasast, akkor is en gyakoroltam es nem tudtam kiejteni egy szamot nemetul, aztan a lany aki mellettem ult o kerdezte meg az elotte ulotol, hogy hogyan kell mondani? En is oda neztem es eszrevettem a fiut is aki tetszik. O engem figyelt, de akkor is olyan feje volt, mint aki azt kerdezi, hogy en, hogy lehetek ilyen hulye.

Nem hallotta mirol beszelunk, mert messze ul, csak azt figyelte ahogy olvasok (pedig figyeles helyett neki is gyakorolnia kellett volna) es ugy nezett ram,ahogy eddig meg soha. Olyan undok, lenezo tekintettel.

Nagyon fura. O nem ilyen volt. Foggalmam sincs mi utott bele!?


Szoval MOST LETT BELOLE VEGLEG ELEGEM!!! Ha o bunkozik velem, lesz*rom a velemenyet! Elegem van belole, o is olyan lett mint a tobbiek undok.

2018. aug. 22. 19:07
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem opció másik iskola? Azért tényleg rossz érzés egy ilyen közösségben eltölteni a fiatal éveidet...Nekem is hasonló osztály jutott, azonban engem nem különösebben zavart, hogy egyedül vagyok a szünetekben, sőt! Élveztem, hogy végre magamban lehetek, elszakadva a sok sügér (már csak volt) osztálytárstól. :) Bár engem nem piszkáltak annyira már, miután teljes mértékben ignoráltam őket (ezért is javasoltam, hogy hagyd őket figyelmen kívül), a legtöbb gyökér megunta, hogy az "értelmesebbnél értelmesebb" beszólásait eredménytelenül puffogtattja a levegőbe, így inkább kerestek mást, aki hagyta magát lábtörlőnek használni. :D Természetesen volt néhány szupergyökér szobanövény osztálytársam, akik még mindig kerestek bennem valamit, amivel lehet szekálni, de őket is figyelmen kívül hagytam, levegőnek néztem őket, nem köszöntem nekik, nem segítettem nekik semmiben (ahogy a többi senkiházinak sem), éltem a magam kis életét, többnyire semleges hangulatban. Azért azt szeretném tenni, hogy engem nyolc évig kísért végig ez az undorító közeg, és igazából nyolcadik osztályban értem el áttöréseket, úgymond. Előtte elég borús gondolataim voltak, utáltam magam és az egész életem (erre a családom is rátett egy hatalmas lapáttal), legszívesebben eltűntem volna vagy megöltem volna magam, csak ne kelljen iskolába járnom. Egy internetes barátnő húzott ki a bili fenekéről, amiért nem győzök hálás lenni neki, különben már nem pötyörésznék ide semmit. :D Ha szeretnél, nyugodtan beszélgethetünk, segítek, amiben tudok. :) Kitartást! ;)
2018. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"peldaul ora utan, amikor 5 percet meg varnunk kellett a csengetesig, akkor ott korulottem mindenki beszelgetett, es en meg csak alltam ott egyedul. Legszivesebben elsulyedtem volna a fold ala szegyenemben."


Ettől elsüllyedsz szégyenedbe? Én 12 év alatt annyit beszéltem összesen, mint más egy nap alatt. Mit csinálnál, ha lejáratnának kegyetlenül egy egész iskola előtt, és napi szinten megvernének, terrorizálnának? Szerintem örülj, hogy kint lehetsz Angliában, ahol sokkal kedvesebbek az emberek és a gyerekek, mint Magyarországon.

2018. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"En hatra neztem ra, erre abbahagyta a rohogest es csunyan nezett ram, majd mikor mar nem neztem ra, elkezdett suttogni a haverjaval. Fura volt."


Az meg a másik, hogy ti lányok mindig ilyenek vagytok a fiúkkal. Mindig sugdolóztok és kibeszélitek, kiröhögitek. Most megtapasztalod, hogy ti is milyenek vagytok a másikkal. Amúgy ha ennyi a bajod a suliban, akkor az egy tök jó hely.

2018. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! ma sem kellett olvasnom. pedig tenyleg azthittem kell,de vegul megusztam. Talan majd a jovo heten vagy valamikor maskor. Addig van meg idom. Felkeszitem magam.

Holnap mar jo lesz, mivel pentek. :)

Csak sajnos lesz tesim amin labdajatek lesz, es mindig felek, hogy passzolnak, de nem tudom elkapni, vagy hogy fejbe talalnak mondjuk. De utana mar jo lesz, mivel 2 nap hetvege.


Mindenkinek koszonom a valaszokat! Koszonom, hogy ilyen kedvesek es megertoek voltatok velem, es, hogy atereztetek a helyzetem. Koszonom a tanacsokat! halas vagyok mindegyikotoknek!

2018. aug. 23. 23:08
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Látod, feleslegesen szorongtál előre! :) Ismerem az érzést, sajnos én hajlamos vagyok negatív forgatókönyveket gyártására, és emlékszem, mennyire utáltam hozzád hasonló okokból a tesiórákat… felnőve aztán rájöttem, hogy mindenkinek vannak „gyenge pontjai” (még azoknak is, akik baromi hangosan üvöltik a világba, hogy ők mennyire tökéletesek, sőt), így érdemes inkább arra koncentrálni, ami jól megy. Ha érzed, hogy van olyan, amiben jó vagy, akkor könnyebben el tudod fogadni, hogy létezik olyan is, amiben nem. Talán primitív példa, de a sporttal kapcsolatos: nekem a labdajátékok nem mentek sosem, viszont a „tornában” jó voltam, és mikor jógázni kezdtem, akkor realizáltam, hogy ott mennyi mindent meg tudok csinálni könnyedén, amit mások nem – de még ott is vannak dolgok, amik kevésbé mennek, egyszerűen azért, mert más-más testalkatból más-más lehetőségek fakadnak. Ezeket el kell fogadni, és ha béna az ember valamiben, azon tudni kell akár nevetni is.
2018. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ugyanigy vagyok ahogy te utolso. Tornaban jo vagyok, csak a labdajatekok nem mennek.

Sot, amikor meg otthon jartam suliba akkor, az egyik tesi oran mertek a fekvotamaszt, felulest...stb. Mertek, hogy ki mennyit bir.

Es felulesben az egesz osztalyban en tudtam egyedul megcsinalni a maximumot. A tobbiek akik nem lattak, el sem akartak hinni, hogy "en??" azt hittek viccelek, de aztan akik ott voltak ok mondtak, hogy nem, ez igaz. A tobbiek meg csodalkoztak. Es nekem is olyan jo erzes volt, hogy abban en voltam a legugyesebb. :)

2018. aug. 24. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!