Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon gáz dolog egy asztalnál...

Nagyon gáz dolog egy asztalnál enni az oktatómmal (egyetem)?

Figyelt kérdés

Igaz, "csak" szakoktató, de ma nagy sor volt és másodmagával az én asztalomhoz kellett ülnie. Elsütött egy béna viccet, de utána kerülte a szemkontaktust, amikor majdnem elestem, a kollégája segített fel, ő meg levegőnek nézett, nem is köszönt vagy biccentett.

Persze, van egy határ, én magam sosem ültem volna le közéjük, de azért felnőttek vagyunk és ugyanúgy fizettünk a kajáért, nem érem, miért kell ennyire zavarba jönnie.


2018. szept. 11. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gáz szerintem.

Valószinűleg az volt, h ti egy összeszokott társaság vagytok ő pedig "idegen" és ez fusztráló.

Felsegiteni, ha ő volt ott hamarabb, azért megtehette volna, de semmi nem kötelező.


Vagy csak a "liba disznónak nem barátja" elven beképzelt....

2018. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
** bocs, félreirtam, tehat, h ők voltak összeszokva, és mivel te ott voltal ezert voltak fusztraltak.
2018. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!