Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beteg a tanárom?

Beteg a tanárom?

Figyelt kérdés

Van egy tanárom aki programozást oktat és a mai napon totálisan leszívta az agyamat... (5 órám volt vele egyhuzamban)...


Programozás történetéről tart órát már második hete és alig bírtam kiszűrni a lényeget, mert a dolgokat amiket állít semmi igazságalapja nincs, elmesél megtörtént eseményeket amiken ő ott volt és lényeges szerepet játszott benne és mindezt úgy mondja, hogy szerintem el is hiszi. Utánanéztem pár olyan dolog után amit elmondott de semmi nyoma, vagyis azok az adott események amiket említ megtörténtek, de nem úgy, hogy bárhol említésre kerülne ő és persze, hogy csak részen történt úgy ahogy elmondta..... szidalmazott több nagy nevű embert is a programozás történelme kapcsán és megintcsak olyat álított ami nem igaz az adott személyre.. volt olyan is, hogy összekötött egy nagy nevet egy olyan történelmi eseménnyel ami egyáltalán nem kapcsolódik össze..

Mocskos trágár beszédet nem veti meg, és amin csodálkozom, hogy az egyetlen lány osztálytársam jelenlétében is iszonyúan szexista tudott lenni....


A nemiszervével való poénkodást sem veti meg 45 perc alatt lazán poénkodott a vele, vagy éppen hozott fel egy példát említve azt..


Egyetemi oktatónak mondja magát, jól emlékszem, hogy 1 hete mondta, hogy matek tanári végzettsége is van, de előző tanévben bizonyította nekem, hogy a matek sem megy neki, mérnöki végzettségéről is beszélt és a mai nap totál más mérnöknek mondta magát, mint 1 hete...


(Az iskolában egyébként többek állítása szerint még programozni sem látták...)


Kritizálta a mai nap a nyugati oktatási rendszert is, nem is akarom részletezni, a lényeg, hogy szerinte nem tudnak semmit, és, hogy hülyék mind..


Úgy hiszi, ha egy osztályban nem kell fegyelmezni a diákot, akkor azokból beteg emberek lesznek...


Ami már-már ijesztő volt számomra, hogyha csak úgy simán általánosan vált az ember vele pár szót felsem tűnik neki, hogy mivan..


Tulajdonképp sorolhatnám miket hallottam, próbáltam nem figyelni, de így is túl sok hülyeség maradt meg ebből a napból...


Ami baromira zavar, hogy szimpla szakmai tanárként kezdte tudtommal, most persze érettségiztet is a sulinkban és a nyáron megkapott egy vezetői/magas pozíciót az iskolában... De most komolyan ezt hogy?!


2018. szept. 12. 19:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mind bejárósok vagyunk, tömbösítve vannak az órák, ott van kb. 50 ember.

Ne menjen már kozmetikushoz, ha lehet, meg intézze a magán dolgait munkaidőn kívül!

Ez tiszteletlenség velünk szemben!

2018. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy nem kozmetikushoz ment. Csak épp semmi közötök nem volt hozzá, hogy hova ment, azért nem mondta el az igazat.
2018. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Még október elején hozta a hírt egy tanárom, hogy ez az illető felmondott betegség miatt... rá két napra kiderült, hogy ez csak a hivatalos verzió, mindenkinek ezt kell mondani, mert amúgy a 4 diplojáa hamis volt...... Nem lepett meg ez, de bosszantó....
2018. nov. 9. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!