Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy mer az ilyen így viselked...

Hogy mer az ilyen így viselkedni? Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés

Az osztályban a fiúk nagy része csúfolja a többieket. De közülük is egy különösen kirekesztő, és különösen bántja a nem nagyszájúkat. Pont az, akinek a legkevésbé lenne erre joga.

Kinézet, beszéd és viselkedés miatt bánt másokat. Engedjétek meg, hogy had írjam le őt. A fogai szó szerint rohadnak, feketék, és min. egy 1 km van köztük, undorító ragyás feje van, állandóan zsíros a haja, olyan a tartása, mint Quasimodo-nak, úgy nevet, hogy azt hiszed, macskákat erőszakolnak, a beszédhangja hasonlóan retardált személyiségre utal, de állandóan elváltoztatja, és mások hangszínét, beszédstílusát próbálja imitálni. Mint az ősember, olyan szőrös, konkrét szagot húz maga után, olyan büdös, megmaradni nem lehet mellette. Tipikus falusi putris paraszt, és mindezek ellenére a fiúk egésze felnéz rá. Lelkileg instabil, beteg gyerekeket bánt, akiket a depresszióba, akár az öngyilkosság szélére kerget. Olyan húzásai voltak, hogy nem hinnétek el nekem, ha leírnám. Beszéltem az egyik lánnyal, akit bánt, bőgni kezdett, mikor megkérdeztem, hogy miket csinál vele, hogy érinti őt ezek a megnyilvánulásai. Pszichológushoz jár, nyugtató függő, minden nap gyomorgörccsel jön iskolába.


Nehogy azt higgyétek, hogy engem is bántott a gyerek, és most elégtételt akarok venni rajta, úgymond semmi hasznom nem származik abból, hogy most ezt itt írom, csak mélységesen elborzaszt, amit az ilyen, embernek nem nevezhető hulladékok képesek leművelni. Hogy veszi a bátorságot ehhez, miért nem tesz senki semmit, a tanárok miért siklanak el e fölött oly könnyedén? Sokszor úgy érzem a bizsergést, a késztetést arra, hogy úgy pofánbassz @am, hogy a fal adná neki a következőt és a képébe olvasni, de nem tehetem meg, mert mikor rászóltam, hogy ne bántson már mást, jött az anyázás.


Hogy veszi a bátorságot ehhez, miért nem segít senki a bántalmazott gyerekeknek, miért nem szólalnak föl az osztályból a többiek, miért hagyják, hogy akár öngyilkosságba kergessen másokat? Miért, miért, miért? Ha valóban létezik igazság, és a gonosz elnyeri méltó büntetését, akkor itt miért nincs ez?


2018. szept. 12. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Apám,neked mi a fa#z bajod van?

Nézem olvasom,és mint ha egy beteg elméjű írta volna ezeket a sorokat,egy olyan személyről,akit gyülölsz

2018. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valóban gyűlölöm is, mert egyedül én látom, hogy mit művel másokkal, hogy teszi őket tönkre. Miért, talán szeretnem kéne, isteníteni és gyereket szülni neki? Nem értem a gondolkodásod...
2018. szept. 12. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit művel másokkal? Hogy teszi őket tönkre?
2018. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
az elso csak provokal. ne huzd fel magad rajta, de add meg neki ezt az apro oromot abba a szanalmas eletebe
2018. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj más suliba. Mert olyan nincs, hogy egy ilyen csicska, mint amilyennek leírtad, ilyeneket megtehessen másokkal, mert értelmes osztályokban már rég betörték volna a képét. Szóval vagy te hantázol kegyetlenül, vagy húzzál másik iskolába, ha van egy csöpp eszed. (Ja, és olyan nincs, hogy "anya nem engedi", meg ilyenek. Oldd meg.)
2018. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!