Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mihez kezdhetnék egy undorító...

Mihez kezdhetnék egy undorító osztálytárssal?

Figyelt kérdés
Gimnazisták vagyunk.Én lány vagyok ő egy új fiú.A srác mellettem ül a leghátsó padban vagyunk.Nagyon nem százas a gyerek.Naponta többször az orrom alá fingik.Szó szerint értem.És ezen elkezd röhögni.Baromi undorító és sokszor büdös is.Még fel is hívja rá a figyelmemet.Olyat is csinált,hogy mikor mentünk a folyón elém lépett és a pofámba böfögött.Aztán vigyorgott mondta,hogy bocsesz és elment.Fogalmam sincs melyik gyépés intézetből került hozzánk de nagyon nem bírom elviselni.A korához lépest borzalmasan gyerekesen viselkedik..Sőt mások korához képest is.Én finoman szóltam neki,hogy fejezze be.Tényleg szépen kértem.Azt mondta valamilyen betegsége van emiatt van ez a problémája.Ez van szokjam meg.De ezt is egy ilyen elmebeteg vigyorral közölte.Mit lehet vele csinálni?Azzal menjek oda a tanárhoz,hogy fingós és nem akarok mellé ülni?Ha tényleg valami betegség miatt csinálja(amit kétlek) akkor még én leszek a diszkriminatív.
2018. szept. 14. 20:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%
Vagy a recept, csilis babra almalé, vagy tej. Ha bírja a gyomrod, hatalmasat reccsents oda te is neki. Garantáltan abbahagyja! :)
2018. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.Mondjuk lehet,hogy abból tanulna ha az orra alá finganék én is,de nem akarok a szintjére süllyedni. :D Igyekszem mindig normálisan viselkedni. Megpróbálok beszélni a tanárral erről az ügyről,igaz kínos lesz.Mondjuk pont annyi hely van ahányan vagyunk az osztályban tehát nem irigylem azt a szerencsétlent aki esetleg mellé ül ezentúl.Azt se tudom,tényleg létezik e ilyen betegség amitől fingókényszere van az embernek,sose hallottam ilyesmiről.Kéne rá,hogy legyen gyógyszer.Direkt csinálhatja ezt az egészet.
2018. szept. 14. 21:22
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos létezik ilyen betegség, nekem is van...IBS, méghozzá egy szélsőségesen súlyos formája. De én nem dicsekszem vele, és abszolút nem is jó ötlet ezzel poénkodni. Az egyik fingnál megeshet, hogy jön a sűrűje is...
2018. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló.Oké elhiszem,akkor,hogy van ilyen és nagyon sajnálom,hogy ebben a betegségben szenvedsz.Igazából ha tényleg ez a baja neki is mondjuk, azért nem is lehetne elítélni meg bántani,de ő ezen szórakozik.Persze amúgy se lenne kellemes mellette ülni őszintén szólva de ez benne a legrosszabb,ez a degeneráltság.
2018. szept. 14. 21:29
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
Persze, nyilván nem azt mondtam, hogy ha van ilyenje, azt el kell nézni neki...hogy ő ebben leli az örömét, az eléggé óvodás kisdedó szint. Persze, időnként vicces, de állandóan altesti humorral szellemeskedni eléggé pronyó dolog...
2018. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam, hogy süllyedj le, csak azt, hogy fordítsd ellene a saját fegyverét. Én is ibs-es vagyok, és voltam is kamasz koromban, mégse fingottam az osztálytársaim orra alá, akármilyen nehéz volt az órát végigülni.
2018. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a tanárnak szerintem is, de mivel a srác kérkedik a "képességével", ne négyszemközt, hanem egy óra közepén. Szégyenítsd meg egy kissé. Ha figyelemre vágyik, hát megkapja... Amúgy ha tényleg egészségügyi problémája van, és nem tudja visszatartani, akkor az a normális magatartás, hogy tekintettel van a többiekre, nem bosszant vele direkt, nem röhögcsél rajta, hanem a gyógyászati segédeszköz boltban vesz egy szénszűrő párnát a gatyájába.
2018. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%

Kézifék-BE.

😂😂😂😂

2018. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Úristen hát minden tiszteletem a tiéd kedves kérdező hogy még nem b*sztad pofán ezt az ostoba férget
2018. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, úgyis bele fogsz szeretni. Minél gátlástalanabb egy pasi, annál jobban meg fog tetszeni. De nem tehetsz róla, a többi lány is ilyen.
2018. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!