Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mihez kezdhetnék egy undorító...

Mihez kezdhetnék egy undorító osztálytárssal?

Figyelt kérdés
Gimnazisták vagyunk.Én lány vagyok ő egy új fiú.A srác mellettem ül a leghátsó padban vagyunk.Nagyon nem százas a gyerek.Naponta többször az orrom alá fingik.Szó szerint értem.És ezen elkezd röhögni.Baromi undorító és sokszor büdös is.Még fel is hívja rá a figyelmemet.Olyat is csinált,hogy mikor mentünk a folyón elém lépett és a pofámba böfögött.Aztán vigyorgott mondta,hogy bocsesz és elment.Fogalmam sincs melyik gyépés intézetből került hozzánk de nagyon nem bírom elviselni.A korához lépest borzalmasan gyerekesen viselkedik..Sőt mások korához képest is.Én finoman szóltam neki,hogy fejezze be.Tényleg szépen kértem.Azt mondta valamilyen betegsége van emiatt van ez a problémája.Ez van szokjam meg.De ezt is egy ilyen elmebeteg vigyorral közölte.Mit lehet vele csinálni?Azzal menjek oda a tanárhoz,hogy fingós és nem akarok mellé ülni?Ha tényleg valami betegség miatt csinálja(amit kétlek) akkor még én leszek a diszkriminatív.
2018. szept. 14. 20:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
20 as örülök,hogy te így tudod,kibe fogok bele szeretni.Tuti,hogy meg leszel hívva az esküvőre még tanú is lehetsz :D
2018. szept. 14. 23:12
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

#10


Az ilyen ne is szaporodjon, lehetőleg!

2018. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenképp beszélnék a tanárral négyszemközt. Ha intelligens, megérti. Ha nem, bevonnám a szülőmet is. Akkor már biztos lenen foganatja.
2018. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!