Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ofő leigazhatja nekem vagy nem?

Ofő leigazhatja nekem vagy nem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lelkileg nem vagyok jól és a suliban is ha bemennék piszkálnának, így a mai napot ellógom.

Viszont ha az ofőnek megmondom az igazat akkor leigazolhatja nekem?

Csak mert ha orvoshoz mennék, akkor a szüleim kamunak tartanának, meg el sem engednének, meg igazolni sem igazolnák.

Tudom, hogy rossz amit teszek, de így képtelen lennék bemenni az iskolába.

Ez mind közép iskolában van.


2018. szept. 17. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom,az ofő is igazolhat napot neked,bár lehet rosszul tudom.
2018. szept. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ő is igazolhat. Legalábbis mikor én suliba jártam akkor így volt. A legjobb az lenne ha felhívnád és ügy mondanád el neki.
2018. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Jajj véletlen elküldtem. Annyit akartam még, hogy gimiben én magamnak írtam a szülői igazolásaimat 😆 anyámék nem foglalkoztak vele
2018. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Az mit jelent, hogy lelkileg nem vagy jól? Mert egy munkahelyen pl nem nagyon tolerálják azt, hogy ma bal lábbal keltem, és nem megyek be dolgozni. Az iskola meg pont, hogy az életre kellene, hogy neveljen.


És előre érzed, hogy pont ma piszkálnának??


Ember, szedd már össze magad, kifli, tejeskávé be, aztán húzás, második órára még odaérsz.

2018. szept. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hiszti off, suli on.
2018. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Cigányokat mindig leigazolják így az ofők, hogy ne vegyék el a családtól a csp-t
2018. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 hét.. Eddig húztad? Ha bántanak, akkor szólj a tanároknak,szüleidnek. Illetve kezdj gondolkodni az iskolaváltáson.
2018. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó, tegnap lógtál. És ma mi volt? És holnap mi lesz? És utána? Mit oldottál meg a lógással?
2018. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legálisan nem igazolhatja le neked. Ha őszintén elmondod neki mi a helyzet, lehet, hogy tud valamilyen megoldást javasolni, de orvosi vagy szülői papír nélkül szabályosan nem igazolhatja le. Ha megteszi, kockázatot vállal. Orvoshoz nyugodtan elmehetsz egyedül is, ha elmúltál 14 éves, ha 16, akkor meg pláne, szüleidnek nem kell megtudniuk.
2018. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!