Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek gáz, ha valaki...

Szerintetek gáz, ha valaki egyetemista létére nem kimondottan művelt (azon a területen meg egyáltalán nem, ahová jelentkezett)?

Figyelt kérdés
Abból a benyomásból, amit szereznem sikerült ez alatt a rövid idő alatt a csoporttársaimról, az jött le, hogy többen is sokkal inkább képben vannak, mint én. A hozzáállásom a szak megjelölésekor kb. az volt, hogy azért megyek oda, hogy tudást halmozzak fel (tehát szeretnék tájékozottabbá válni), de most, hogy beütött a valóság, kicsit zavarban érzem magam.
2018. szept. 19. 23:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ketteske, ezt írtad:

A mai világban ez már egyáltalán nem gáz. Szerintem legalább 10-ből 2 diplomás nem ért ahhoz a dologhoz amiből a diplomája van.


Legalább magadat ne hazudtold meg.

Ostoba.

2018. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt láttam, hogy ahova jelentkeztem az legelején mindenki előadta magát, hogy ő már így tud programozni X, Y nyelven és arduinon szórakozott, hálózatokat tervezett stb...


Egy pillanatra megijedtem, hogy úram isten. Én csak 1 nyelven tudok programozni, meg a hálózatokban sem vagyok jó, csak ismerem az alapokat.


Később kiderült, hogy a legtöbben úgy értették, hogy "tudoják érettségi szinten", ami kb semmi.


Meg a gyakorlatokon is néha fogtam a fejemet, hogy "Ezt honnan tudja?". Majd kiderült, hogy benne volt a jegyzetben vagy a leadott diákban és készült az órára. :D


Szóval a többség nem tud annyit mint amennyi látszik. Nagyon kevesen tényleg jók, a legtöbben csak óráról órára tanulnak vagy éppen szeretnek néha nagy szavakat használni.

2018. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, meg azok a leghangosabbak akik úgy érzik magukat hogy kompetensek a témában :)


Senkit sem láttam még világgá kürtölni, hogy "én ebben sz---r vagyok" :D maximum ha olyannak beszélget aki szintén nem érti és kicsit együtt éreznek egymással.

2018. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A hozzászólók közül kiemelem a 8-as, 10-es, 12-es és a 13-as véleményét. Ők pontosan az én nézetem szerint látják a kérdező problémáját. Továbbra is fenntartom, amit 1-esként írtam.

Kedves Kérdező! Ne legyen kisebbségi érzésed! Igyekezz, de ne akarj mindent egy hét alatt behozni. Csináld a magad képességei és tempója szerint. Szimpatikus vagy nekem. Sok sikert!

2018. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!