Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindig azzal szolnak be az...

Mindig azzal szolnak be az osztálytársaim, hogy milyen csöndes és magányos vagyok. Mit csinájak?

Figyelt kérdés

2018. szept. 28. 13:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szüleidet miért lettél ilyen!
2018. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Válaszolj vissza, hogy " Hűű, azta, te amúgy ilyen okos vagy?"

Én is az voltam, sőt vagyok is bizonyos fokig. Sose szerettem a figyelem középpontjába lenni, mindig az a szemlélődő fajta voltam. Egy idő után kialakult bennem egy bizonyos ironikus/szarkasztikus önreflekció. Tudtam jól, hogy ilyen a személyiségem, akkor miért ne vehetném poénra dolgot? Folyamatosan viccet csináltam a "fogyatékosságomból", igyekeztem nem komolyan venni magam, elbagatelizálni a dolgot, és közben megnevettetni másokat és magamat is. És sikerült is, megkedvelték a savanykás humoromat, és ha nem is voltam a népszerűek között számon tartva, kirekesztett sem voltam, amolyan félperifériaként funkcionáltam.

Szóval igazából csak annyi a trükk, hogy nem görcsölsz rá, veszel egy nagy levegőt, földobod a lábad a padra és csak annyit mondasz, hogy "b*szni bele, ilyen vagyok és kész, de attól még mutathatom a jobbik énem"

Nekem legalábbis ez jött be, ezzel bizonyos fokú nemtörödömséggel egy idő után a lámpalázam is elszállt. Ahogy a Punnany Massif is megmondta:"Semmi sem bonyolult annyira, hogy ráparázz" 20/F

2018. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Richard951 válasza:
Én is az voltam mindig a suliban mert nem volt érdemes szólnom. Most ha egyszer nem olyan téma van ami érdekel téged minek szólnál bármit is? Ezzel meg ha piszkálnak annyit mondj "Majd ha olyanról beszéltek amiről érdemes akkor beszélek". Én ezt tettem. Vannak barátaim akikkel hajnalokig tudunk pofázni mert hasonló az érdeklődésünk. Csak lelj valakit aki azt szereti amit te hidd el van olyan bármi is legyen az érdeklődésed
2018. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!