Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy osztálytársatokat,...

Ha egy osztálytársatokat, szaktársatokat meglátnátok az utcán magában beszélni, azt elmondanátok a többieknek, vagy nem éreznétek fontosnak megosztani másokkal?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 08:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam beszélni magamban, vagyis hangosan gondolkodom, még gesztikulálok is hozzá, pont nem érdekel, hogy ki tudja, sőt el is szoktam mondani. De ha látsz egy ilyet miért éreznéd fontosnak elmondani másoknak? Figyelmeztetendő, hogy egy őrült van a környezetükben? Hát nem az.
2018. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kb. 5 perc múlva el is felejteném. Én is dumálok magamban, amikor millió gondolat cikázik a fejemben, és az egyiket “el akarom kapni”, vagy “felülírni” a lényegtelenebbeket, h csak egy valamire koncentráljak egyszerre, akkor simán kijön hangosan pár szó, vagy akár teljes mondatok, van, hogy még gesztikulálok is. Kövezz meg, de én nem érzem magam őrültnek emiatt, bárkivel megesik.
2018. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!