Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek valaki tetszik a...

Szerintetek valaki tetszik a tanárnőnek?

Figyelt kérdés

Mielőtt belekezdenék NEM vagyok szerelmes belé nem is tetszik.

Egy időben sokat olvastam a testbeszédről és a jelekről. Azt vettem észre, hogy sokszor a haját csavargatja, állandóan a nyakláncát birizgalja. Nem tudom hogy csak ideges vagy valaki az osztályból tetszik neki. Igazából ez csak két jel volt, de nem tudom leirni ezt látni kellene😂. Nem hiszem el hogy mindig ideges, meg van egy olyan ember akinek csak egy pillanatra néz a szemébe aztán elkapja a tekintetét majd megint visszanéz.

Nektek mi a véleményetek?



2018. nov. 5. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Mi közöd hozzá?
2018. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha tudnád hány diákkal teheti ezt:) csak számold össze
2018. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a tanár? És ti?

Azért azt nem hiszem hogy kisfiúkra gerjedne, inkább csak lehet hogy le akarja kötni magát, vagy unatkozik a saját óráján vagy bármi hasonló...

2018. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Biztos kezdő még, és zavarban van.
2018. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy még ennyi sem, csak a kérdező kicsit túlzásba viszi a testbeszéd-értelmezést, mert mostanában épp pszichológusnak készül. :)
2018. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek lehetnek rossz szokások is, én a gyűrűmet szoktam pl birizgálni nagyjából nonstop.
2018. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Flortoljetek vele. Max jobb jegyeket kaptok. Ha sz.exeltek vele,csak ot buntethetik meg,nektek vesztenivalotok nincs. En is szeretem a fiatal fiukat es sokan vagyunk igy ezzel.

Nem ertem,mert nem probaljatok meg.



N/36

2018. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem készülök pszichológusnak csak érdekel ez a téma. Lehet hogy sokat képzelek e mögött, de biztos hogy nem fogok vele flörtölni... 40 év körüli családja van, közöm igazad van 1. nincs közöm, de elég feltűnő.
2018. nov. 5. 20:12
 9/13 anonim ***** válasza:

"40 év körüli családja van"

Akkor szerintem csak valami rossz szokás, nem több. Ha meg mégis szerelmes (tegyük fel), akkor meg valószínűleg olyanba, aki nincs is ott a teremben akkor, amikor a haját csavargatja - remélhetőleg a férjébe.

2018. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő "csak úgy" is csavargatja a haját, az emberek nem gépek, hogy megnézel egy videót a youtubról, hogy mik a jelei a valaminek, és ha onnantól kezdve meglátsz egy embert,aki azt csinálja, akkor majd megmondod, hogy mit érez. Ez nem így működik.
2018. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!