Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kellett volna tennie a...

Mit kellett volna tennie a tanárnőnek?

Figyelt kérdés

Már vagy 14 éve történt alsós koromban. Egyik délután kimentünk a játszótérre, majd az egyik gyerek telibeszórta a szememet homokkal, mind a kettő teljesen tele lett. Valahogy odakísértek a többiek a tanárnőhöz, de kb. 5 percig nem láttam szinte semmit, csak könnyeztem, és úgy jött ki. Emlékszem mondtam is neki hogy ki kellene mostni mert nagyon rossz, erre az volt a válasza hogy "hát itt hol mossuk ki?". Kb 6-700 m-re voltunk a sulitól. Jó fél óra múlva indultunk vissza, akkor még mindig éreztem benne, kimostam csapvízzel.

Így visszagondolva nem tudom felfogni a tanárnőnek a hozzáállását, én legalább kerestem volna folyóvizet, de inkább orvoshoz mennék az ilyen esettel, hogy fertőtlenítsék is ki a szemet. Szerencsére nem lett bajom.


2018. máj. 16. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy mit? Azonnal vége a játszóterezésnek, és jobb híján karon fogva elvinni a legközelebbi helyre ahol kimoshatod a szemedet. A kölköt jól felpofozni, és igazgatóit adni neki. A szüleidet felhívni, és a további tüneteid alapján lépni valamit...
2018. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem úgy kellett folytassam a tesit alsóba, hogy az egyik osztálytársam véletlenül telibe nekemjött. Iszonyatossan fájt az állam. 1 hónappal később lett egy súlyosabb betegségem(nem amiatt) de voltam röntgenen és megkérdezték a szüleimtől, hogy mit csináltam az állammal, elég durván meg van zúzodva. Kb 7 lehettem.

18/ L

2018. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!