Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy bizzak meg anyukámban...

Hogy bizzak meg anyukámban vagy kivel oszthatnám meg ezt az érzést, hogy megszűnjön?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és kb. 1 éve, mióta megláttam, iszonyatosan tetszik az egyik tanárom. Tavaly még nem tanitott minket, nem láttam olyan sűrűn, ezért úgy voltam vele, hogy nem baj, majd elfelejtem. De tévedtem. (Csak két barátnőm tudja, akik nem ide járnak.) Szándékosan nem nézegettem facebookon meg próbáltam elterelni a gondolataimat, de hosszú távon nem sikerült kivernem a fejemből. Ahogy kezdődött a tanév egyre felerősödtek ezek az érzések, vágyak, álmok, és teljesen beboritott engem. Úgy érzem beleőrültem. Eleinte csak nem tudtam koncentrálni a leckékre, meg nem jártam be az óráira ,mivel állandóan izzadtam meg az ajkaimat harapdáltam akarva-akaratlanul, és ez baromi feltűnő volt, (és tuti hogy leesett neki, mert egy jópárszor eljátszottam) De már komolyan ott tartok, hogy parázok bejárni suliba, mert mindig amikor meglátom, akkor remegek és legszivesebben sikítva elfutnék. Egyszer megkérdezte, hogy kell e segitség a leckében,(mindenféle komolyabb szándék nélkül mert mást is meg szokott kérdezni) hát amit akkor átéltem, az nagyon beteg volt. Szerintem 3 teremmel arrébb is hallották a szivverésem, teljesen leblokkoltam és össze-vissza kapkodtam a levegőt.


Tudom, hogy nem vagyok szerelmes , csak baromira vágyom rá és ezt a dolgot irtózatosan felfújom, de nem tudom, hogy tudnék lenyugodni és megoldani ezt a helyzetet, hogy ne küzdjek ilyen szorongással, pánikkal és depresszióval. És hogy tudjak suliba járni normálisan.



2018. nov. 5. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

#10 Kérlek megindokolod, hogy miért pszichológus eset?

Én is voltam már hasonló dologban, de csak idő kérdése és elmúlik.

Sajnos mivel beleképzel sok mindent, így sokkal nehezebb a dolga.

Valóban nem normális ez a viselkedés, de azért szerintem ezzel nem kell pszichológushoz fordulni.

Hogyha a tanárját zaklatná akkor tényleg indokolt lenne.

2018. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11: Mert könnyebben és gyorsabban tultenné magát rajta. Miért ellenzed ennyire? Semmi rossz nincs benne,lelkileg teljesen egészséges emberek is eljárnak hozzájuk,akar csak egy tanács miatt is.
2018. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi szükség pszichológusra, egyszerűen ki kell kerülni a helyzetet. Másik osztály, másik iskola, stb.

17 éves az nem gyerek, maga is kérheti a változtatást, még az anyukának sem kell indokolni szerintem, ha nem könnyű vele beszélgetni. Márpedig, ha itt kér valaki véleményt, tanácsot, akkor az is lehet.

A pszichológus papírjai megmaradnak, ki tudja mikor kerülnek elő, és ki tudja mi lesz az emberből később.

2018. nov. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mire jutottál,kérdező?

Tovább szívsz vagy teszel ellene valamit?

2018. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!