Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy oszthatnám be?

Hogy oszthatnám be?

Figyelt kérdés
Üdv. Elkezdtem kondizni egy jó ideje, viszont elég rendszertelenül nyomom (ennek ellenére már sokat fejlődtem). Egy héten három alkalommal járok, napok szerint vasárnap, szerdán és pénteken. Mellre, hátra, bicepszre, tricepszre, hasra és combra edzek (a vádlim elég nagy, örököltem, így arra egyelőre nem kell). Szóval, az lenne a kérdésem, hogy adott napokon mire eddzek, és miket kombináljak? Hogy lenne célszerű? (ilyen rendszerezésre gondolok: vasárnap tricepsz, bicepsz; szerdán mell, has, hát; pénteken comb). Előre is elnézést, ha hülyeséget kérdezek, de nem vagyok ilyen téren valami tapasztalt, és úgy gondoltam, hogy jobb, ha itt megkérdezem ezt, mielőtt még rosszul csinálnék valamit. Előre is köszi.

2016. dec. 21. 23:06
 1/3 Armika12 ***** válasza:

Szia! Nincsen baj azzal ahogyan edzesz ha mellette normálisan étkezel és mindig megvan a heti 3 edzésed is amit még ha időd engedi egy kis kardióval is kiegészíthetsz.

Vasárnap mell-bicepsz-et nyomj, sokan ezzel kezdik a hetet és így kombinálják

Szerdán Váll-tricepsz

Pénteken Hát-Comb-has

2016. dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 hát-comb??


Vasárnap:láb-első,oldalsó delta

Szerda:mell-bic

Péntek:Hát-tric-hátsó delta


Vagy ha a vállat nem akarod szétszedni,akkor simán láb-váll,mell-bic,hát-tric.

2016. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó így ahogy írod, csak vasárnapra még tedd be a vállat!
2016. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!