Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bántanak a fiúk?

Miért bántanak a fiúk?

Figyelt kérdés
10 lany és 15 fiú van az osztalyban, most vagyunk 11esek... Alapvetoen csendes vagyok es visszafogott, de sokakkal joban vagyok, es normalisan viselkednek velem. De van 4 fiu, akik allandoan megjgyzeseket tesznek a hatam mogott de ugy, hogy siman meghallom... Zavaro tud lenni, foleg, hogy amugy sincsen onbizalmam. A tobbi emberrel vagy nem foglalkoznak vagy rendesek veluk.. Nem vagyok se szep se okos, de attol meg nem ertem, minek szidni.... 16L

2018. nov. 25. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Lehet hogy tetszel valamelyiknek es az uszitja a tobbit is. Ha meg nem akkor meg csak siman szr alakok. Szolj be te is nekik batran.
2018. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszik elő, aki kilóg a sorból. Ha pl átmennél egy másik suliba, keresnének mást. Ez nem pont ellened szól, csak mindig "kell, hogy legyen" egy kipécézett az osztályban.
2018. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam; Nálunk pl volt egy szellemileg visszamaradott fiú. Őt piszkálták. Amikor elment ?kisegítőbe?, akkor engem, az osztály stréberét vettek elő. Előtte nem piszkáltak és a stílusom, modorom ugyanolyan volt a fiú előtt és utá
2018. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pedig vannak akik sokkal jobban "kilognak a sorbol" es oket nem szóljak meg...
2018. nov. 25. 21:29
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez a ki, hogy reagál, ki mennyire veszi fel, kin mennyire látszik az érzelme, amit kivált a sértés, stb stílus. Ha van egy Gizella nevű fiú az osztályban, de egyszerűen nem lehet megsérteni azzal, hogy fiúként lány neve van, nem lesz préda
2018. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Ja meg számít a magabiztosság is. Egy magabiztos személy nem egy célpont, hiába lóg ki jonban a sorból mint egy más valaki, aki kevésbé cagy egyáltalán nem magabiztos.
2018. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tegyek úgy mint aki nem sértődik meg?
2018. nov. 25. 21:38
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
A támadás meg akkor folyamatos, ha a szekálásra érkezik valami reakció - egy fintor, egy dühös kirohanás - mert a piszkálók látják, hogy a sértéseiknek van kicsi vagy nagy hatása és így folytatják az emberrel akinél ezt elérték.
2018. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseidet nem tudod meghazudtolni. Ha fáj, az fáj; ha le is nyeled előbb utóbb összegyűlik és folyamatosan mérgezve legyengít vagy kirobban - de még így sem garantált, hogy egy fintor erejéig ne üljön ki az arcodra.
2018. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit tehetsz, hogy magabiztosságodat erősíted és minél jobban erősíted önmagad, annál jobban képes leszel átértékelni a dolgokat és annál kevésbé fognak fájni bizonyos dolgok.
2018. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!