Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bántanak a fiúk?

Miért bántanak a fiúk?

Figyelt kérdés
10 lany és 15 fiú van az osztalyban, most vagyunk 11esek... Alapvetoen csendes vagyok es visszafogott, de sokakkal joban vagyok, es normalisan viselkednek velem. De van 4 fiu, akik allandoan megjgyzeseket tesznek a hatam mogott de ugy, hogy siman meghallom... Zavaro tud lenni, foleg, hogy amugy sincsen onbizalmam. A tobbi emberrel vagy nem foglalkoznak vagy rendesek veluk.. Nem vagyok se szep se okos, de attol meg nem ertem, minek szidni.... 16L

2018. nov. 25. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

szerintem nincs igazuk az előttem válaszolóknak.

ha bántanak, arra reagálni kell. Különben úgy veszik, hogy gyenge vagy, akit lehet tovább bántani. Nem igaz, hogyha nem reagálsz, akkor abbahagyják.

Szólj be nekik valami megszégyenítőt. Pl. hogy a kis p--ük miatt kell, hogy lányokat szekáljanak.

2018. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Igy van en is ezt tanacsolom mint az utolso. Ha fiu lennel mas lenne a helyzet mert megvernenek ha durvat szolnal nekik. Viszont mivel lany vagy szinte akarmit beszolhatsz megverni ugy se fognak barmennyire is felidegesited oket.
2018. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!