Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeretitek/szerettétek suliban...

Szeretitek/szerettétek suliban a mikulásra ajándékozást?

Figyelt kérdés

Én már nem vagyok sulis, csak eszembe jutott, hogy olyan rossz emlék ez nekem. Általános iskolában és gimiben sem volt semmi értelme. A nevek kihúzása után sokan elmondták egyből hogy kit húztak ki, volt akik cserélgettek. Volt hogy olyan embernek kellett vásárolnom akivel 2 mondatot nem beszéltem, azt sem tudtam mit szeret. Verset nem tudtam írni, max jellemzést. Mindig olyan kínos volt számomra. Én úgy láttam hogy csak ránk volt erőltetve akkoriban.

Ti hogy vagytok/ voltatok ezzel?



2018. dec. 1. 19:16
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
#30: Azta mindenit... De szomorú ezt olvasni. És mennyire megmarad az emberben. Nagyon sajnálom.
2022. dec. 27. 22:53
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, az utolsó válasz nagyon szomorú :(

Annyira sajnálom, hogy ilyen gonoszak tudnak lenni az emberek.

2022. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is utáltam, semmi jó emlék. Rossz volt pár
2023. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
82%

En nagyon szerettem. Egyreszt imadtam, ha minel nehezebb volt kitalalni. Ez a nyolcvanas evekben azert volt jo, mert annyira senkinek nem volt semmije, hogy sokkal jobban orultunk dolgoknak, semmi sem volt folosleges cucc.

Nyolcadikban a platoi szerelmem huzott, megtudtam masoktol, de vegul nem voltam bent, mert influenzas lettem. Viszont az amugy unalmas ajandekot vallasi totemkent kezeltem.

2023. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, ahogy te is. Most legutóbb munkahelyen is volt ilyen ajándékozás és egy számomra teljesen ismeretlen férfikollégámtól kaptam egy tusfürdős készletet. A dezodort rögtön kihajítottam, mert megvan, amit használok, és nem kockáztatok mással, főleg nem illatosítottakkal. A tusfürdőt meg 1-2x használtam, de nekem olyan fura volt, hogy azzal mosakszom, amit egy vadidegen férfitől kaptam, szóval inkább az is kuka lett. Neki is csak nyűg volt az egész, mert csak odanyomta a kezembe és ment is tovább. Viszont utána, ha meglátott a folyosón, mindig láttam rajta, hogy megnéz, hogy én vagyok "az", nekem ez is zavaró volt. A kemény mag meg addig cserélgette a cetliket, amíg maradt egymás közt az ajándékozásuk.
2023. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
34%
#35 Igazán szégyellhetnéd magad, nem is azért mert ennyit ér neked hogy más pénzt és időd szán rád, hanem mert ilyen módon pazarolsz, hogy használható és új dolgokat kidobsz. Sokba tartott volna odaadni őket valami ismerősödnek, vagy ha mást nem valami hajléktalannak ugye? Inkább kidobtad a szemétbe, pazarolva és szennyezve a környezetet. Remélem büszke vagy magadra...-.-
2023. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, 36-os, majd pont hajléktalanok után fogok kajtatni, hogy nem akarna-e valaki elfogadni egy használt tusfürdőt. Ha lenne ennek valami megszervezett, életszerű módja (pl. olyan boltban, drogériában ahol amúgy is megfordulok le lehetne adni, akkor leadnám).
2023. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
100%
Általános iskolában nem is emlékszem, talán édességet kaptunk mindig osztálytársaktól. Középiskolában 9.-ben egy olyan osztálytárs húzott, akiknêl éppen zűr volt otthon, úgyhogy nem kaptam semmit, elég elkeseredett voltam, az ofő is kicsit tapintatlan volt.Második évben egyik legjobb barátnőmtől kaptam csomagot, és egy másiktól is. A többire nem emlékszem.
dec. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!