Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Megharagudtam az...

Mit tegyek? Megharagudtam az ofőmre.

Figyelt kérdés

Szóval elég szemét volt velem. Mármint én is hibáztam, de indokolatlanul volt bunkó velem.

Nagyon igazságtalannak érzem, amit csinált velem.

Ráadásul óra után odamentem hozzá (az eset kapcsán) és akkor is nagyon kimért volt velem.

Nagyon csodálkoztam a viselkedésén, mert eddig nagyon kedvesnek tűnt.

A baj az, hogy eléggé megharagudtam rá. Ami egyáltalán nem jó, mivel ő az ofőm. Nem lenne jó vele összeveszni, mert meg több mint 2 és fél évig ő lesz az ofő.

Mit csináljak?

16/L


2018. dec. 10. 16:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a kiírásod...naés ha megharagúdtál rá. Ő a tanárod, nem a kis pajtid, hogy pitizzen nálad.
2018. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindenki magasról tesz a jegyeidre. Magadnak tanulsz magadért, nem nekünk. Mellesleg nem egy ötös tanulót ismerek, aki az életben egy ügyefogyott, egoista kis senki.

Üdv., egy egyetemista

2018. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne megharagudni egy tanárra? Ne csináljunk már úgy, mintha a tanárok nem lehetnének sz*r emberek...
2018. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!