Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos hogy emiatt megharagudtam?

Jogos hogy emiatt megharagudtam?

Figyelt kérdés

Voltunk egy táborban,ahol a legjobb fiubaratommal meg par baratjaval Megbeszeltuk hogy estefele átjönnek.Mikor este lett,azt mondta,hogy nem tudja még,hogy mit akarnak csinalni meg hogy már nagyon faradt.Ahamyszor megkerdeztem hogy akkor at e jonnek,azt mondta,hogy nem tudom.Elfogadtam,majd átmentünk a helyünkre,de azert megegyszer megkerdeztem,hogy akkor biztos nem e jon at,es ugyanaz volt a valasz.elfogadtam,aztan az udvaron hallottuk ilyen éjfél tájban,hogy az osztalyunkbol nehany lany ott ricsajozik náluk,a szobában.Nagyon szomoru egyben dühös is lettem,mert konkretan átvert.Ittak is,a lanyok pedig 6 orakor mentek at a szobajukba.Azt irtam neki,hogy ugy tudtam,aludni keszulsz,de nem irt vissza.Masnap hozzam sem szolt,es én sem hozza,egesz vegig azokkal a lanyokkal voltak.

Nagyon rosszul esett,amit csinalt.Tudom,hogy tobbet érez irantam,mint baratsag,de errol jónéhány honapja beszeltunk csak,de meg mindig észreveszem a viselkedése alapján.

Mit tegyek?jogos hogy haragszok?



2017. jún. 13. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Jog csak rendszerben van, érzelmekben értelmezhetetlen.


Megharagudni ésszerűtlen.

2017. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te lány vagy, ő fiú, te szerelmes vagy belé, ő megtart, ha más nem lenne, de mivel most volt pár könnyen kapható csaj, lerázott. Jó reggelt szivem, ilyen lesz még, ha nem tisztázzátok a "barátság" szabályait. Persze, értem, hogy rosszulesett, mert írhatta volna, hogy most másokkal akar lenni. És nem érez irántad többet, hidd el, akkor veled lett volna, főleg egy táborban.
2017. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg átlátta / érezte hogy tőled nem kaphat többet, csak barátságot, azoktól a lányoktól meg más egyebet is megkaphatott / kaphat még, amire igénye lenne. A férfiak sokasága így működik, amit megkap, miért is utasítaná el? Ha szerelmes lenne beléd, még lehet, akkor sem állna ellen a csábításnak, de így, hogy - úgy érezhette / hihette - tőled nem kaphat többet, pláne miért is ne tenné? Attól ti még barátok maradhattok, ugyanis ez barátságban nem szabadna, hogy bezavarjon. De úgy sejtem, te is többet érzel iránta barátságnál, csak még magadnak sem vallod be.
2017. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Először valamiért úgy olvastam, hogy te is fiú vagy, de akkor is jogosan esne rosszul az ilyesmi egy baráttól.

De akár többet érzel iránta (amit az írásod alapján esélyesnek tartok), akár nem, ő nem viselkedett korrekt módon, hanem szépen sunnyogott. Naná, hogy haragszol rá. Ha titokban tetszik is neked, ez még rosszabb lehet.

2017. jún. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!