Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim cikiznek,...

Az osztálytársaim cikiznek, mert dolgozok?

Figyelt kérdés
Volt egy diákmunkám, két napig szórólapot kellett osztani a városban az egyik téren. Megláttak, és azóta ezzel cikiznek. Tudok ellene valamit tenni?
2018. dec. 20. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ne foglalkozz velük. Legyél büszke magadra!
2018. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Na ezert tart itt az orszag, nem (csak) a fidesz miatt. A fiataloknál már szégyen a munka. Elszomorító. Amugy ne fogalkozz velük. Aki ilyenért cikiz az egy remesen gaz es ostoba gyerek.
2018. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk a fél osztály dolgozott diák munkán. Aki nem az otthon segített (mindenkinél volt ilyen "családi biznisz" szerűség, senki nem lógatta a lábát).

Volt olyan osztálytársam suliból haza ment, kajált és pihent, majd ment dolgozni éjszakai műszakba, reggel onnan jött suliba is. Kicsit húztuk az agyát vele :D de nem bántásból és ezt ő is tudta. Nálunk az osztály nagyon össze tartó volt. Senki nem bántotta igazából a másikat, mintha egy család lettünk volna.

A munka nem szégyen, azért csinálják mert látják, hogy téged bosszant. Ilyen az mikor valóban próbálják szekálni a másikat. Ne foglalkozz velük és el fog csendesülni a dolog.

2018. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen emberek, mint a te osztálytársaid fogják 40 évesen szidni a 30-as felsőkategóriás autós embereket. :)
2018. dec. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Gimnazistaként én is diákmunkáztam. Szerdánként suli után délutános műszakban voltam 2-től este 10-ig egy gyárban, szombatonként pedig délelőttösben dolgoztam ugyanott. Engem is szekált egy-két osztálytárs, amikor megtudták, de lesz@rtam igazából. Nem kell velük foglalkozni, neked legalább lesz pénzed (amit mellesleg nem a muterék adtak, hanem te kerested meg).
2018. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk szórólapozásból nem nagyon veszel semmilyen felsőkategóriás autót.
2018. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, nem csucskategorias autora vagyok 17 evesen, csak szerettem volna egy kis plusz penzt, hogy a szuleimtol kell allandoan kunyeralni.

A tobbieknek koszonom.

2018. dec. 20. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!