Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek már húzták le a gatyáto...

Nektek már húzták le a gatyátokat? Törttént már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Iskolában..ezt imádták ezt a csínyt😁 veletek is csinált valaki? És rajtam kívül is volt olyan, akinek jött vele együtt az alsója is?...

2018. dec. 31. 00:43
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
Úristen..mi ezért japtunk ha átjárkáltunk
2019. máj. 10. 13:44
 32/58 A kérdező kommentje:
*kaptunk
2019. máj. 10. 13:44
 33/58 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egyikőnket sem zavarta, még ezt a lányt sem, csak annyi volt a kérése, hogy hagyjuk őt békén, szerintem ezért nem kaptunk semmit. Meg a másik, amit már leírtam, mi nem csináltunk semmi olyat, hogy lehúztuk másnak a nadrágját, bugyiját, vagy tapiztuk egymást, hanem csak hülyültünk. Igaz, ezután az eset után abbamaradt ez az egész ennek a lánynak a kérésére, de emiatt sem őt hibáztattuk, hanem ezt a srácot, aki amúgy el is ment utána az iskolából.
2019. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Jaj szegény.
2019. máj. 10. 19:20
 35/58 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Válaszokat olvasva és visszatérve, lányoknak ugyan nem huzigáltuk le semmilyen ruhaneműjüket, azt csak egymást közt mi fiúk lerendeztük :D


Viszont volt olyan, amikor az egyik srác úgy meg"seggbebugyizta" a másikat, hogy az alsója kiszakadt, na meg a lányokat másképp "terrorizálták". Nálunk anno a ruhás szex volt a menő, ezt felsőbb éveseknél, más osztályban is láttam, meg a lányok széttaperolása, persze ez is ruhán keresztül. Volt, hogy 3-4 gyerek is ráment 1 csajra, kettő fogta, míg a többi, másik csinálta az akciót vagy taperolta. Volt csaj amelyik nagyon nem tűrte, de többsége póénnak vette fel és "élvezte", én ebben nem vettem ki a szerepemet ugyan, és volt amikor a lányok ezzel szívattak, hogy én és jó barátom miért nem "kúrjuk" őket ruhán keresztül?


Bár tapizást azt én is alkalmaztam párszor, de legtöbbször rossz csajoknál akik nagyon haraptak erre és sokszor csak kergetés lett a vége. A mi öltözőnk ha jól emlékszem egybe volt, fiú-lány.

Ezek után így most eszembe jut egy eset, amikor anno 7. osztályban nagyon tetszett egy lány és elég közel álltunk egymáshoz, ölelkezés, puszik, tapi ezek mind voltak és engedte, egyszer pedig óra közben fordultam hátra és kicsatoltam az övét és combig lehúztam a nadrágját, elém pedig egy rózsaszín bugyogó tárult, ám elég gyorsan visszahúzta a gatyeszt, még egy tevepatát se tudtam észrevenni :D

2019. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
😂😂
2019. máj. 11. 16:14
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Yes, szuper érzés volt.
2019. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
Szuept érzés?
2019. júl. 19. 15:59
 39/58 anonim ***** válasza:
94%

Mi középsuliba játszottuk el az iskolaorvossal.

Mondta h vetközzünk alsó gatyára, és poénból letoltuk boxert is.

Csak mi röhögtünk egymáson, doki az szánalmasan lenézett minket :-D (persze nem farokkal a pofájába voltunk, hanem hátsó felünkkel :D)

2019. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Ja pedig én azt hittem előről xd
2019. júl. 28. 15:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!