Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek már húzták le a gatyáto...

Nektek már húzták le a gatyátokat? Törttént már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Iskolában..ezt imádták ezt a csínyt😁 veletek is csinált valaki? És rajtam kívül is volt olyan, akinek jött vele együtt az alsója is?...

2018. dec. 31. 00:43
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%

igen

alsó fent maradt

2019. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De ha valaki megpróbálja biztos átrendezem a képét... Akár 2.-ban csinálja, akár most 12.-ben. 18L


De elsőben az egyik fiú osztálytársam lehúzta a nadrágját az osztály előtt. De hogy mennyire, azt nem tudom.

2020. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%
Kérdően ránéztem arra aki ezt csinálta, felhúztam a gatyeszaimat, aztán próbáltam tovább folytatni a beszélgetést amiben addig is voltam.
2020. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
89%
Iskolában? Igen. Tesióra elött a tanítónéni. Nem tudtam nadrágot gombolni, ezért ő segített, hogy átöltözzek.
2020. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%
oviban
2020. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
84%
Igen, aláztak már meg így lányok előtt. Általános sulis voltam, harmadik osztályos. Általában melegítő-szettben jártam, napköziben az egyik s*ggfej osztálytársam odalopózott mögém, és egy hirtelen mozdulattal lerántotta a nadrágomat, a kisgatyával együtt, de a másodperc tört része alatt vissza is húztam, reflexből. Legszívesebben megvertem volna azt a mocskot, de nem tudtam, mert nagyobb volt nálam sokkal.
2020. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
46%

#28

Egy ötödikes kislányon még nagyon nincs szép kilátás.

Az 17-év körül kezdődik, de igazán jó nőies külsöje ahol már tényleg szép a ki látás és van is látnivaló 25 év és 30 között van. Egy 5.-es az még nem nő. Még csak nem is kamasz. Ott még nem jelennek meg a nőies jegyek.


#35

"....Volt csaj amelyik nagyon nem tűrte, de többsége póénnak vette fel és "élvezte", én ebben nem vettem ki a szerepemet ugyan, és volt amikor a lányok ezzel szívattak, hogy én és jó barátom miért nem "kúrjuk" őket ruhán keresztül?...."

Úr Isten! Milyen C!gány iskolába jártál te?

2021. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
45%
A mi osztályunkban a fiúk húzkodták egymásét :D Olyanok szoktak előfordulni, hogy egyik kezzükkel a nadrágot húzták le, a másikkal pedig a pólót felfelé. Le akarták igetni az adott illetőt azzal, hogy lássák a többiek egy szál boxerben, meg lássák, hogy milyen hájas ha nincs rajta póló. Jellemzően testnevelésóra előtt.
2021. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
45%
*le akarták égetni
2021. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tesire át kellett öltözni, de nem tudtam kigombolni a nadrágomat még, ezért a tanítónéni lehúzta.
2021. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!