Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az baj ha a volt osztálytársai...

Az baj ha a volt osztálytársaim kitörölnek a facebookról?

Figyelt kérdés
8-9 éve voltak 2 évig az osztálytársaim, és 3an is kitöröltek az ismerőseik közül. Miért? Egyikkel se volt rossz viszonyom, mondjuk akkoriban nem nagyon beszélgettem velük. Ritkán posztolok mégis kitörölnek.
2019. jan. 3. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi bajod legyen az életben
2019. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz velük. nekem volt olyan osztálytársam, akit be sem jelöltem, csak mikor kerestem, akkor láttam, hogy letiltott...másik facebook profillal rátaláltam, sajátommal nem adta be...:D pedig vele sem voltam rosszban akkor, amikor suliba jártunk.
2019. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Sokan takarítanak időnként az ismerőseik között és aki nem érdekli őket, azokat törlik. Én is így csináltam volt csoporttársakkal, már nincs rájuk szükségem, a magánéletük meg nem érdekel, szóval törlődtek.
2019. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is néha kitörlöm a random ismerősöket, akikkel 10 éve nem beszéltem, és nem is akarom felvenni a kapcsolatot :\.
2019. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez most tényleg probléma?
2019. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az esett rosszul, amikor észrevettem, hogy az a srác törölt az ismerősei közül, akibe egész általános iskola alatt bele voltam zúgva... :( Vele még jó is volt a kapcsolatom, úgyhogy kicsit szíven ütött, de túltettem magam rajta, hiszen már több, mint 5 éve láttam utoljára. Sajnos ez van, igazából nincs sok értelme olyan embereket az ismerőseid között tartani, akivel nem tartod, és nem is tervezed tartani a kapcsolatot.
2019. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!