Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rolam beszélhettek?

Rolam beszélhettek?

Figyelt kérdés
Lany vagyok,van egy társaság akikkel jovan vagyok és úgy ültünk a teremben h elől 3man ültünk mögöttünk 2 fiu. Ének volt és ilyen karmesteri gyakorlatokat csináltunk és miközben azt csináltuk így a 2 fiu beszélgetett és hallottam h az egyik mondta h “Mint egy medve” és vajon rám celoztak? Barna hosszu hajam van,és így ki volt húzva a kabátom.
2019. jan. 10. 14:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az egyik lány osztálytársamat farkasembernek hívták a fiúk, mert olyan szőrös volt a keze meg a háta, és hosszú barna haja volt. Mondjuk ha nagydarab vagy és szőrös és mély hangon énekeltél, akkor nem kizárt hogy rád mondták. Legalább megtanulhatod kizárni az eletedből a rosszindulatú embereket.
2019. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,165 cm 54 kg😂😂 most mar kover is lennek? Ez előtt sose mondtak ilyet plusz hatra neztem és nem az volt h egybol ram neztek mintha rolam lett volna szó hanem nem figyeltek
2019. jan. 21. 20:05
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi van már kérdező :D A tanárra mondták biztos :) Ne vedd már ennyire magadra, fosd le őket! :P
2019. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Koszonom cuki vagy h nyugtatsz de most nem ertem azt a koverezos részt :D
2019. jan. 21. 20:20
 15/24 anonim ***** válasza:
44%
inkább te vagy a cuki ahogy ezen fennakadtál, de komolyan :D Látszik hogy nem olyan kis csitri vagy mint a leg több. Egyébként, a kövérezős cucc.. Hát ÉN arra tippelek hogy a tanárt vagy ki a herét szidtál, aki mutogatott vagy mi :D Mert végülis ha ő mozgott ott kint, lehet úgy mozgott mint egy polármaci XD Vagy egy jegesmedve, ha fehér ruhája volt még össze is illik :D Szóval lehet a tanárra mondták.. Ne vedd ennyire a kis szivedre, ha rád is mondták ő véleményük, kit érdekel? Ott vannak gondolom barátaid, számítson az igaz barátaid véleménye.
2019. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Értem:D csak tudod igazabol sokszor bekepzelem h rám mondjak közben meg csak rám se néznek... meg velük joba vsgyok és semmit se mondtak előtte rám..ugye rosszat...sőt az egyik meg mondta is h kis gyengécske vagyok mármint nem erek közel egy fiu erejéhez /ez evezésnel volt h vki segítsen nekem/ na mindegy az a lényeg h nem vagyok rosszba velük meg nyilván ha rolam lett volna szó akkor ha hatranezek elneznek hirtelen és röhögnek vagy ráment el vagy valami nem?xd de olyan volt mintha csak nem is lettem volna ott eszre se vettek.meg amugy is olyan srehen vannak a padok
2019. jan. 21. 20:29
 17/24 A kérdező kommentje:
*ram néznek
2019. jan. 21. 20:30
 18/24 anonim ***** válasza:
44%
Nyugii.. Lányka vagy nem is kell felérned egy fiú erejéhez. kis ésszel rendelkező fiu meg nem merészel bántani egy lányt, nem? Akkor minek neked olyan sok erő? :) Figyi, én nem is járok utcára, ha valaki rámnéz már azt se szeretem.. Szoval megértelek. De ha rolad is lenne szo, akkor se kell magadra venni :) Lényeg hogy az igazi barátaid és TE mit gondolsz
2019. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Szoval akkor csak valószínűleg bekepzelem ugye?:D mivel ugye nem mutattak olyan jeleket h rolam lenne szó
2019. jan. 22. 08:45
 20/24 A kérdező kommentje:
Meg mondom se előtte se utána nem mondtak ok ilyet sőt nem is foglalkoznak velem mintha levegő lennek de jóban vagyunk ettol függetlenül xddd meg a másik miert mondott egy olyat utána h “medve gang” holott mi akik ott ültünk az egy 2m magas ropi srác meg én meg a baratnom 2 normál testalkatú lany. Lehet ilyen gang kéz szimbólumokat csináltak/ mert azt szoktak/ éd arra mondta h medve gang. Tehát nem egy emberről es nem is rolam volt szó sztem nem?
2019. jan. 22. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!