Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rolam beszélhettek?

Rolam beszélhettek?

Figyelt kérdés
Lany vagyok,van egy társaság akikkel jovan vagyok és úgy ültünk a teremben h elől 3man ültünk mögöttünk 2 fiu. Ének volt és ilyen karmesteri gyakorlatokat csináltunk és miközben azt csináltuk így a 2 fiu beszélgetett és hallottam h az egyik mondta h “Mint egy medve” és vajon rám celoztak? Barna hosszu hajam van,és így ki volt húzva a kabátom.
2019. jan. 10. 14:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem látok a hülyék fejébe :D Nem tudom milyen suttyógangról dumálgattak :D Ha rólad is lett volna szó, ne vedd magadra, de ezt már mondtam. Figyi én is beképzelek minden hülyeséget.. Csak nekem minden szir szar bajom van mellé. Te meg egy (remélem) normálisabb lány vagy, akkor minek vennéd fel azt a hülyeséget ami talán nem is neked szólt? :)
2019. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
De erted miert parazok nem? Mármint olyan valótlannak tűnik mert előtte meg utána se szóltak hozzam erted?:D lehet beképzelem
2019. jan. 22. 15:29
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

értem én hogy miért parázol, de fosd már le. komolyan. ott vannak az igazi barátaid velük foglalkozz.

Akkor én mit mondjak? 6-7 éve annyi emberi kapcsolatom van mint ahogy mi most itt irkafirkálunk, és a neten naponta megkapom hogy nyírjam már ki magam végre. Szedd össze magad, mert nem marad a végtelenségig cuki ahogy egy lány ennyire parázik :P :"D

Na de komolyan, biztos nem rád mondták. Amennyire parasztok a korunkbeliek, hidd el a szemedbe mondták volna, és még ma is az lenne a téma. Kizárt hogy egy ilyen lányról ilyeneket mondjanak.

2019. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Lehet a szagodra értették.
2019. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!