Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljak ha az osztalytar...

Mit csinaljak ha az osztalytarsaim b@lfaszok?

Figyelt kérdés
Nem tudom miert, de az egyik lany osztalytarsam folyamatosan elmond mindennek, mert haragszunk egy kicsit egymasra, es hat ezert ugy dontott kibeszel. Es mindenki elhiszi neki a hulyesegeket amiket rolam es a többiekről mond! Az osztalyban egyebkent nagyon sok a ketszinu es bekebzelt lany! Ezaltal most nagyabol mindenki utal, legalabbis szerintem...meghozza ok nelkul mivel en semmit nem tettem ellenuk! Vannak amugy barataim de az osztaly nagyresze sajnos mindent elhisz.. mit csinaljak??

##ittmindenkihulye #kétszínúség
2019. jan. 13. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezek fogják meg határozni az életed a későbbiekben, kár velük foglalkozni, még csak egy gondolat menetet is kár rájuk pazarolni!
2019. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudok csak zavar hogy ok nelkul
2019. jan. 13. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó hangosan, férfiasan, de nem trágár módon be kell oltani 10-15 ember előtt, egyben közölni vele hogy egy önmagában gyenge, alakoskodó kis gennygombóc.


A buta pcsák az értelmes szóból, és szofisztikált négy szem közti beszédből nem értenek.

2019. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
Próbáld már ki zárni ezeket a hangos zajokat, én is túl éltem, nem egy sulit kellet váltanom és beilleszkednem, mégis túl éltem a kis senkiket!!! Ha még mindig zavar téged, akkor tegyél érte, könnyű mindig panaszkodni de tenni ellene azt már nem...
2019. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Felesleges emberekkel ne tölts időt!

Sok hülye van nem csak nálatok mindenütt nem kell velük foglalkozni és kész

2019. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!