Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit az osztálytársaid valaha tettek ellened?

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 08:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig csendes, visszafogott, vekonyka es jo tanulo voltam, ez eleg okot adott arra, hogy a butacska, tulsulyos, unatkozo “menocsajok” bszogassanak az altalanos iskolas eveim alatt. Nem telt el nap, hogy ne lettem volna leszolva, kicikizve, elgancsolva tesioran vagy eppen kiparodizalva. (Pedig semmi kirivo dolgot nem csinaltam, altalaban tanultam es olvasgattam szunetekben.) Es mivel ok voltak tobbsegben, neha meg a tanarok tobbsege is beszallt.

Nem hagyott bennem mely nyomot a dolog, tisztaban voltam vele, hogy a sajat nyomorukat kompenzaljak ezzel, de azert a mai napig emlekszem a piszkalodasra. Mondjuk megkaptam az elegtetelt, mert ahogy 16-18 eves lettem es lattak, hogy fordult a kocka es belolem lett nepszerubb cicababa (azzal a kulonbseggel, hogy en sosem bantottam senkit es mindenkinek igyekeztem segiteni), mar sorba kaptam a bocsanatkero “nemakarsztalizniolyanreglattalak” meg “aztademegvaltoztal” uzeneteket... Szanalmas. :D

2019. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Igen volt sajnos! Még 6.ben általános iskolában volt egy drogos cigány gyerek aki 16 éves volt és egy csomószor megbukott meg drogozott egszer bejött az iskolaba ugy hogy alkoholmérgezése volt és azt sem tudta hogy hol van majd 7.ben lebukott meg egy ugyan ilyen barátja aki ugyan olyan volt mint ő és ők ketten az egesz osztalyt terrorizálták de legfőképpen engem és az egyik gyereket.A legdurvabb az az volt amikor bementünk öltözködni majd ahogy bementem lekapcsoltak a villanyt es elkezdett random boxolni a sötétbe hogy majd valakit eltalal es amikor visszakapcsolta a lapmat nem talaltam a cipőmet majd meglattam eldugva a polcon, valaki fölrakta es ahogy masztam föl megint lekapcsoltak a lampat es lerugtak a székkel együtt majd kimentek röhögve. Igazabol ennyi.
2019. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Általánosból talán az, amikor hárman nyitogatták rámfelé a hibás wc ajtót. De azt sem tudom elfelejteni, hogy mennyiszer leengedték, megrongálták a biciklimet és gyalog kellett hazamennem (ma már szinte semmi az a távolság, de kisgyerekként állni alig bírtam, mire hazaértem).

Voltak ezektől sokkal nagyobb szemétségek is, de a kérdés a több ember álltal elkövetettekről szól.

Ami a gimit illeti ott szinte nem léteztem, ignoráltak négy éven át. Utolsó évben 4 év után bevettek az osztály fb csoportjába és csomó olyan üzit olvastam vissza, amiben kibeszéltek, gúnyolódtak rajtam. De a legnagyobb kétszínűség az egészben, hogy valaki közben törölgette az ilyen üziket.

2020. aug. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
90%

Engem nem bántottak soha,sajnos én voltam a “menő” csávó aki piszkálta a többieket.Tettlegességig sose mentem,de szóban annál többet:/

Azóta persze megbántam,hogy fiatalon ilyeneket csináltam,de már nem lehet visszacsinálni.Arra is rájöttem,hogy mi válthatta ki belőlem ezeket a dolgokat,változtattam rajta,azóta pedig ilyen szempontból gyökeresen megváltoztam.

2020. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!