Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennétek úgy osztálytalálkoz...

Elmennétek úgy osztálytalálkozóra hogy a többiek bántottak, csúfoltak régen?

Figyelt kérdés

Mindig is kocka voltam, már általánosban is, igaz akkor duci is.

Azóta is kocka vagyok csak lefogytam, lett diplomám munkám és ennyi. Nincs párom, saját lakásom a szüleimmel lakom, spórolok.

A volt osztálytársaim közül háromnak gyereke, gyerekei vannak. Van aki 2x házasodott. Olyan is van aki orvos lett vagy focista külföldön.

Rengetegett piszkáltak, emiatt sok gondom volt, amit pszichológus tett helyre. De most a meghívó miatt előjöttek az emlékek.

Szívem szerint maradnék itthon de két barátom is hívott, hogy menjek.

Az osztályfőnökünk nem jön el, mert kiderült hamis diplomával tanított. Így elküldték, nem is találták meg a címét, fbja sincs.


2019. jan. 22. 01:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
Én nem mennék és soha nem is fogok
2019. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Metionin ***** válasza:
100%
Engem is bántottak és csúfoltak, nem mennék el. Mondjuk az általános iskolásra meg sem hívtak, szerintem nem találtak meg vagy eszükbe se jutottam. Gimisre sem mentem, onnan volt egy barátnőm de vele külön tartottam a kapcsolatot, a többiek nem érdekelnek de ez valszeg kölcsönös mert a gimis találkozót is utólag tudtam meg (meg a barátném is), az akkori menők leszervezték maguknak, a nem menőket meg nem hívták. Igazából tőlem bekaphatják, nem érdekel hogy mi van velük. A helyedben és a 2 barátoddal elmennék valamikor külön.
2019. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy mentem. Annak ellenere hogy nem voltam csufolva vagy kikozositve.
2019. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem voltam csúfolva, kiközösítve, de ennek ellenére nem megyek. Igazából nem vonz a buli része, nem vonz a beszélgetős része. Az infó része érdekelne, hogy kivel mi történt, de az ott van a facén (bár én nem facézok), de ha akarnám, ismi neve alatt meg tudnám nézni, kivel mi van. (Ez a gimi.)

Főiskolait sose tartottunk.

Általános iskolai volt, pár évvel ezelőtt, ott pedig a szervezők eldöntötték, hogy (mivel csak nyolcadikban jártam az osztályukba, akkor költöztünk abba a városba), szóval ők eldöntötték helyettem, hogy biztosan nem kötődtem annyira, hogy menni akarnék, így nem is hívtak.

2019. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%

Minek mennék el egy csomó dicsekedni akaró, megváltozott kinézetű, -mára már- idegen közé, akikkel amúgy azóta sem tartottam a kapcsolatot.

Ha idegenek között akarok menni, akkor kimegyek vásárolni a piacra.

2019. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

A legtöbb régi osztálytárs mára már annyira megváltozott, hogy simán elmennék mellettük az utcán.


Amúgy az ilyen osztálytalálkozókról, szegény Antal Imre sztorija jutott az eszembe.

Sok-sok év után úgy gondolta, hogy most már ő is elmegy a következő osztálytalálkozóra.

A régi iskolájában azután kedélyesen elbeszélgetett mindenkivel, miközben megállapította magában, hogy mennyire megváltozott mindenki az azóta eltelt hosszú évek alatt.

Kb. egy fél óra múlva szóltak neki, hogy az ő osztályát amúgy egy emelettel feljebb találja...

:)

2019. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%

Én nem mennék.

Ha annyit piszkáltak, hogy pszichológus tett helyre, akkor semmi értelme.

Ha volt két barátod az osztályból, akik hívtak, szerintem mondd el nekik, hogy velük szívesen találkozol alkalomadtán, de a többiekkel nem. Ha tényleg a barátaid voltak, akkor nagyjából emlékezhetnek arra, hogy a többiek bántottak téged, és remélhetőleg megértik a döntésedet.

2019. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%

Most szervezik a 20 eves altalanos iskolai talalkozot, a szervezo lannyal kivetelesen joban is vagyok, neki negyszemkozt meg is mondtam, hogy nem vagyok kivancsi azokra, akiknek a mai napig emeszto onbizalomhianyomat es szorongasaim nagy reszet koszonhetem. Tolem meg is dogolhetnek, akkor se erdekelnenek. Volt meg ket fiu, akiket szerettem, mondtam neki, hogy oket udvozolje a nevemben es ennyi.


Kozepsulis osztalybol nehany ember erdekelne, de a legutobbira mar nem mentem el, mert szokasukka valt az embereknek a kisgyerekeiket is hozni, ha arra lennek kivancsi, akkor beulnek az ikea jatszoszobajaba, de szerintem egy ilyen talalkozon nincs helye a csaladnak.

2019. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem szoktam ezért szólni, de komolyan, kiknek fájt ennyire a válaszom? Konkrétan egy aljadék volt az illető és nemcsak velem...más ember életét is tönkretette azalatt a pár év alatt.
2019. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha sokra vitted, attraktív/jóképű lettél, jövedelmező munkád lett, egyszóval sok mindent fel tudsz mutatni, bátran menj el, mutasd a legjobb arcod, legyél még a bánatlmazóidhoz is kedves és örömmel nyugtázd, hogy az akkori menő gyerkőcök elhízott, kiégett senkik lettek. Ha az imént felsoroltak közül egyik sem valósult meg nálad, inkább ne menj el.
2019. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!