Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennétek úgy osztálytalálkoz...

Elmennétek úgy osztálytalálkozóra hogy a többiek bántottak, csúfoltak régen?

Figyelt kérdés

Mindig is kocka voltam, már általánosban is, igaz akkor duci is.

Azóta is kocka vagyok csak lefogytam, lett diplomám munkám és ennyi. Nincs párom, saját lakásom a szüleimmel lakom, spórolok.

A volt osztálytársaim közül háromnak gyereke, gyerekei vannak. Van aki 2x házasodott. Olyan is van aki orvos lett vagy focista külföldön.

Rengetegett piszkáltak, emiatt sok gondom volt, amit pszichológus tett helyre. De most a meghívó miatt előjöttek az emlékek.

Szívem szerint maradnék itthon de két barátom is hívott, hogy menjek.

Az osztályfőnökünk nem jön el, mert kiderült hamis diplomával tanított. Így elküldték, nem is találták meg a címét, fbja sincs.


2019. jan. 22. 01:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Ha sokra vitted, attraktív/jóképű lettél, jövedelmező munkád lett, egyszóval sok mindent fel tudsz mutatni, bátran menj el, mutasd a legjobb arcod, legyél még a bánatlmazóidhoz is kedves és örömmel nyugtázd, hogy az akkori menő gyerkőcök elhízott, kiégett senkik lettek. Ha az imént felsoroltak közül egyik sem valósult meg nálad, inkább ne menj el."


Mégis mi a pék tökének bizonygassam magam azoknak az emberkenek, akik mondjuk 5-10 éve nem részei az életemnek? Ha most emiatt megy valaki osztálytalira hogy kérkedjen, azzal csak azt bizonyítja hogy még mindig nem tette túl magát az iskolai sérelmein és még mindig bizonyítani akar nekik. Abban viszont igazad van, hogy az engem piszkáló és terrorizáló gyerekeket adott esetben öröm látni, hogy milyen kiégett, elhízott valakik lettek, főleg azok után, hogy amikor gyerekként túlsúlyos voltam, folyton csúfoltak. De az élet mindig azt adja vissza amit adsz.

2019. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!