Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolában ki a felelős azért...

Iskolában ki a felelős azért ha egy tanteremben felejtett naplót ellopnak? Nem a tanár aki felelőtlenül ott hagyta?

Figyelt kérdés

A napló eltűnt. A napnál világosabb hogy diák vitte el, de mivel ott lett hagyva egy nyitott tanteremben óra után, bárki lehetett így az életben nem derül ki, ki volt. Bement felkapta vitte. Mire kellett neki kérdés, lehet semmire, lehet kivágta az első kukába.


De akkor is az igazgató felelőst keres, én meg nem értem: megvan a felelős. Az a felelős aki őrizetlenül hagyta és ezzel lehetővé tette hogy ellopják.


Hát ha az éjjeliőr elmegy kocsmázni és nem zárja be az épületet, és mire visszajön kipakolják akkor ki a felelős? Kérdéses ez egyáltalán?


2019. jan. 25. 12:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%

A te álláspontod áldozat hibáztatásnak nevezik. Sokan felveszik ezt a magatartást, mert védik az énképüket azzal, hogy az áldozatot hibáztatják, mert így elhárítják annak a lehetőséget, hogy velük is megeshet hasonló.

Ha lehúzva hagyod a kocsid ablakát és ellopják, gondolom nem tennél feljelentést, mert te voltál a hülye...

A tanár figyelmetlen volt, lopni viszont bűn, erkölcsi és jogi szempontból is.

2019. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

"Ha lehúzva hagyod a kocsid ablakát és ellopják, gondolom nem tennél feljelentést, mert te voltál a hülye..."


De ha tárva nyitva hagyom a lakásomat és mire hazajövök kipakolják nem mennék a rendőrésgre... mert egy gyökér voltam. És van annyit önkritikám hogfy beismerjem igen, én voltam a gyökér. Aki kipakolt az meg ro****jon meg ahol, de ettől függetlenül hibázttani egy embert lehet senki mást: MAGAMAT.


Ellenvetés?



A terem zárását illetően meg: na de nagyot mondtál. Ezért zárták régejn a termet... igen, és ha most se köptek volna széles ívben a szabályokra, akkor


a) a terem zárva lett volna

b) a napló meg a helyén: a tanáriban. Uis előírás hpgy órán a napló a tanárnál van , szünetben meg a tanáriban..


Csak ugye erre 90%ban szarnak. Itt az eredmény.

ÉS az illető tanár kiszúrt az összes másik tanárrla mert a naplót pótolni kell (= újra meg kell írni) úgyhogy az összes tanár írhatja újra a saját részét, az of írhatja újra az egész személyi állományt.... marhára örülnek ám neki!

2019. jan. 25. 13:08
 13/61 anonim ***** válasza:
18%
A tanárnak is jár az elmarasztalás,viszont a diákoknak, az adott osztálynak is adnék valami kollektív büntetést, mert más diák miért vinné el, ha pedig mindenki szív, akkor csak előkerülne a napló.
2019. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
100%

Miért visz el valaki olyasmit, ami nem az övé? Aki már iskolásként lop, abból vajon mi lesz felnőtt korára?

A tolvaj miért nem gondolt arra, hogy mekkora kellemetlenséget okoz ezzel? Mert egy sz.r alak.

2019. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:

"Miért visz el valaki olyasmit, ami nem az övé? A"


ezt te felnőtt emberként ebben az országban kérdezed meg?

hahahhahaaa.....


miért viszi el? Mert KELL nekii azért és mert tudja következménye úgyse lesz!! (Miért lesz? Dehogy lesz)

2019. jan. 25. 13:25
 16/61 A kérdező kommentje:

"A tolvaj miért nem gondolt arra, hogy mekkora kellemetlenséget okoz ezzel? "


Lehet pont azért vitte el!!

Pl miért szúrták ki az egyik tanár suli előtt parkoló kocsijának az összes kerekét egyik nap?

Miért locsoltak végig egy másik kocsin meg kromofágot és maratták le a színt a lemezig?

Na miért vajon?

2019. jan. 25. 13:26
 17/61 anonim ***** válasza:
Remélem az eltűnt napló osztályával, osztályozó vizsgát írat az összes tanár.
2019. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami SNI-s iskola?
2019. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 Napsi2019 ***** válasza:
51%
Sztem is a tanár volt full hibás, egy egész osztályt büntetni ezért valahol a nácik logikájára emlékeztet
2019. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
77%
"De ha tárva nyitva hagyom a lakásomat és mire hazajövök kipakolják nem mennék a rendőrésgre" Mindaddig amíg anyuék pénzén vett cucc tűnt el...
2019. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!