Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolában ki a felelős azért...

Iskolában ki a felelős azért ha egy tanteremben felejtett naplót ellopnak? Nem a tanár aki felelőtlenül ott hagyta?

Figyelt kérdés

A napló eltűnt. A napnál világosabb hogy diák vitte el, de mivel ott lett hagyva egy nyitott tanteremben óra után, bárki lehetett így az életben nem derül ki, ki volt. Bement felkapta vitte. Mire kellett neki kérdés, lehet semmire, lehet kivágta az első kukába.


De akkor is az igazgató felelőst keres, én meg nem értem: megvan a felelős. Az a felelős aki őrizetlenül hagyta és ezzel lehetővé tette hogy ellopják.


Hát ha az éjjeliőr elmegy kocsmázni és nem zárja be az épületet, és mire visszajön kipakolják akkor ki a felelős? Kérdéses ez egyáltalán?


2019. jan. 25. 12:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 A kérdező kommentje:

"Ajj már, vajon téged mikor fognak innen kibaxni?


"


Jelents engem jó magyar házmester mentealitással!! Úgy kell azt.

2019. jan. 28. 08:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!