Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a, , legjobb...

Mit tegyek ha a, , legjobb barátnőm’’ kihasznál?

Figyelt kérdés
Mindenkinek kibeszél és letagadja, egy másik barátnőmnek még ezt is mondta hogy gonosz vagyok (amit nem értem miért sose bántottam) nekem mind ezt letagadja, nem engedi hogy másokkal barátkozzak, de ő persze bárkivel barátkozhat, olyanokat mond rólam hogy azt bánta meg legjobban 2017 -Ben hogy velem barátkozott. Mit csináljak hagyjam a fenébe? Nagyon rosszul esik😞
2018. jan. 8. 15:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam hogy adtam neki karácsonyi ajándékot, nem őrült neki és egy másik barátnőjének el is panaszolta hogy milyen rossz ajándékokat adtam neki
2018. jan. 8. 15:15
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság inkább hagyjad,csak megpróbál uralkodni rajtad.Ne hagyd,hogy lábtörlőként használjon,távolodj el tőle.Találni fogsz sokkal jobb barátnőket,akik megérdemelnek.Ami a karácsonyi ajándékot illeti az ilyeneknek akik lemondják az ajándékot sokszor még az se jut eszükbe,hogy boldog karácsonyt kívánjanak.Nem az ajándék,hanem a szándék a fontos,ha ő ezt mondta arra amit kapott az azt jelenti,hogy nagyon tiszteletlen.
2018. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lány sajnos nem a barátnőd. Ez egy kétszínű szemétláda, hagyd a fenébe, annyit se ér az ilyen, hogy egyáltalán hozzászólj vagy tudomásul vedd a létezését. Kitartás, biztosan találni fogsz igazi barátokat :)
2018. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért kérdés? Ha ilyeneket mond rólad, akkor miért gondolkozol egyáltalán azon, hogy foglalkozz e még vele? Kell ez neked?
2018. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló, hogy rosszul esik, de te is tudod, hogy ez csak részedről barátság?

Keress olyant, akivel nem egyoldalú a kapcsolat, aki nem beszél ki, az állításait nem tagadja le és hagy másokkal is barátkozni!

2018. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez sajnos baromi távol áll a barátságtól.

AKkor lesz barátod/ barátnőd, ha érzed szeret, megbízhatsz benne, ha bármi történik veled, vele azonnal meg akarod osztani. Ha bánat ér, azt. Ha öröm azt.

2018. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal lehetsz még... de ez nem barátság. Ülj le vele, és beszélgess el vele komolyan, ha ez sem hat, márpedig nem hiszem, hogy fog, akkor egyszerűen kerüld el nagy ívbe.
2018. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne ragaszkodj hozzà .Jobban jársz ha nêlküle folytatod az êletedet .Ha kihasznàl akkor nem beszélhetünk barátsàgrol.
2018. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mi az, hogy nem enged mással barátkozni? Mi agy te, a kutyája?
2018. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tipikus uralkodó tipus ez szó szerint kisajátitás.Nyilván veled azért ilyen mert tul kedves voltál hozzá meg túl sokat engedtél neki.Én a,helyedben hanyagolnám kerülném és ha emiatt megsértődik akkor nem volt igaz barátság.
2018. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!