Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tehetek valamit a tanárom ellen?

Tehetek valamit a tanárom ellen?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnököm / Töri tanárom egész végig szivatott valamiért sosem bírt és folyamatosan megakart buktatni mert sosem volt neki jó egyik feleltem se, rengetegszer viselkedett velem nagyon rossz és nagyon jó lenne ha valahogy vissza tudnék neki vágni. Mert eddig csak türtem mert féltem hogy csak rosszabb lenne a helyzet ha bármit is teszek vagy vissza szólok.

Viszont ahoz képest hogy elvileg én voltam a legrosszabb tanuló és mindig azon volt hogy megbuktasson majdnem 4-es lett az érettségim.

Nem tudok valamivel fellépni ellene hogy bebizonyítsam hogy miket csinált velem?

Mert ha ezt velem végig csinálta lehet mással is meg fogja csinálni.

És nem egy tapasztalt tanárról van szó mivel csak 35 körül van.



2019. márc. 23. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engedd el. Bebizonyítani nem tudod, de minek? Ezt javaslom, a gimiben nekem is volt 1-2 tanárom, aki úgy bánt velem, mint a xarral, de ezt el kell engedni. Nem jó, ha a múlt történései mérgezik a jelened.
2019. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ismerek olyanokat, akik annyira belelovalták magukat ebbe a témába, hogy mindenért a tanárukat hibáztatják hosszú évek után is, pedig már rég nem él az, aki szerintük tehet arról, ami éppen velük történik. Röviden: beleőrülnek. Sajnos vannak tanárok, és lesznek is, akik ezt váltják ki akár tudatosan, akár tudat nélkül másokból. Amit az ember a saját egészsége érdekében tehet, hogy tényleg elengedi. Ha ez nem megy, akkor segítséggel engedi el. Te tovább tudsz lépni, lehetsz jobb ember, a tanárod nem változik, ugyan az az ember marad. Ha tudod, hogy jobb ember lehetsz nála, az már erőt ad arra, hogy ne foglalkozz vele.
2019. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!