Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetek ez ellen?

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Nincs semmi probléma az életemben, nagyon szerencsésnek mondhatom magam, minden téren, mégis időközönként csak úgy hirtelen szörnyű magány, rossz gondolatok, félelem tör elő belőlem.

Vajon mitől lehet?


Ilyenkor szörnyen magányosnak érzem magam és egyáltalán nem akarok azoknak írni, akiket a barátaimnak nevezek, mert nem akarom megmutatni nekik ezt az oldalam, ami annyira más, mint "én"!

Most is nem tudom, hogy hol vagy kivel kéne ezt kibeszélnem...


Veletek is történik hasonló?


22/F



2019. márc. 10. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem írhatsz, ha szeretnél.

2019. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél, akkor nekem is írhatsz 20/N
2019. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen meghallgatlak, ha még nem beszélted ki magad másokkal. :)

Idegeneknek könnyebb megnyílni, de miért nem akarod megmutatni a barátaidnak ezt az oldalad? Ugye tudod, hogy a barátság lényege pont egymás támogatásán alapul és a bizalom egy kulcsfontosságú tényező? Ahogyan bármit elmondhatnál nekik, amit egy idegennek is, elvben és gyakorlatban is így kellene, hogy legyen.

2019. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!