Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mitől osztálykirándulás egy...

Mitől osztálykirándulás egy osztálykirándulás ha mindenki hozhatja külsős barátját/csaját is? Akkor ez mitől osztály?

Figyelt kérdés

Osztálykirándulás ahova mindenkinek joga van elhozni a saját pasiját /csaját, aki külsős is lehet, olyan személy aki nem hogy nem osztálytárs de még akár ide se jár iskolába.


Kérdésem: egy ilyen osztálykirándulás az mitől osztálykirándulás?

Könnyű kitalálni mi lesz ebből: egy csomó fragemntált két fős kis klikk akik leszarnak mindenkit csak egymással vannak elfoglalva. Marika a Petikével és mindenki más leszarva, Ferike a Jucikával és mindenki más leszarva.... ez lesz.


De ez mitől osztálykirándulás akkor?


2019. ápr. 3. 11:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"pénteken 15kor lejárna a napom ehelyett szombat estig vidéken vagyok és mit fizetnek ebből semmit"

más meg végig dolgozik július-augusztusban, amit neked fizetnek... ettől függetlenül az osztálykirándulásban szerintem igazad van, annak a célja az lenne, hogy még jobban összekovácsolódjon az osztályközösség, ha 1-2 ember hozza a párját, az még elmegy, de ha mindenki, akkor tényleg harminc mininászút zajlik le, annak semmi értelme :D

2019. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan alternatíva nincs, hogy a szülő igazolja azoknak a diákoknak, akik nem e Te diákjaid, hogy ők felelnek a saját gyermekükért? És akkor pl egy 30 fős osztálynál nem 60 gyerekért felelsz.
2019. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"más meg végig dolgozik július-augusztusban, amit neked fizetnek... „



Aha!!!!

KIVÉVE akkor ha az adott tanárt nem tanévre szóló szerződéssel vették fel (sok helyen így van) és akkor csak szept 1- jún végéig van állásban, júl-aug végig otthon van ugyan de nincs állásban így egy fillért se kap!

Nálunk is vannak ilyenek. Nyárra egy fillér se, állásban sincsenek... jó nyaralást-üres zsebbel.

2019. ápr. 3. 16:18
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

"Nálunk is vannak ilyenek. Nyárra egy fillér se, állásban sincsenek... jó nyaralást-üres zsebbel."


Basszus...

Hol élsz te?!

Valaki meg az egész nyárt végigdolgozza.

A tanároknak meg legalább 2 hónap szabadságuk van.

Azért már ilyen magas elvárások ne legyenek!

2019. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Valaki meg az egész nyárt végigdolgozza."



És? Hova szarjak?

A tanár meg nem mehet szabira máskor csak a nyári leálláskor. Itt nincs olyan hogy kiveszek akár 1-2 napot csak úgy. 1 napot se adnak tanév közben.


Én költözés miatt voltam kénytelen betegállomámnyba menni mert 2 napot akartam volna és nem kaptam.

2019. ápr. 3. 16:53
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Aha,akkor ezért mennek el nyaralni,meg pihenni,a tanárok.
2019. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

De bocsika a tanár nyári szabija /nem szabija az most hogy is jön az eredeti osztálykirándulás kérdésköréhez?


Mi köze is ennek ahhoz? Ne a világ dolgait feszegessük arra válaszoljunk tán ami a kérdés nem?

2019. ápr. 3. 17:12
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor válaszolok.


A kérdés szempontjából igazad van.

Ugyanis nem szabad megengedni azt,hogy mindenki hozhat minden féle külsős barátot,mert az már nem osztálykirándulás,hanem csak ilyen szedett,vetett kirándulás.


Ennyi.

2019. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nem osztálykirándulás így. De ki döntötte el, hogy jöhet boldog boldogtalan? És ha valaki a kutyáját akarja pl hozni, akkor mi van?

Hogy fognak aludni? Hány felnőtt megy velük?

2019. ápr. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!