Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi szaktársak miért nem...

Egyetemi szaktársak miért nem akarják elküldeni nekem azt, amit órán írtak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy lógós típus, önhibámon kívül hiányzok órákról pl. múltkor egész héten gyakorlaton kellett lennem órák helyett. Aztán nem képesek elküldeni nekem amit azon a héten írtak az órán a füzetbe, amelyiken a tanár nem adja ki az anyagot. Miért jó ez az ellenségeskedés? Tény, hogy nem vagyok annyira a közösség életének a tagja, de ennyit meg lehetne tenni, nem?
2019. ápr. 22. 09:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Én csak a barátaimnak küldtem el annó, más meg oldja meg ahogy akarja, ez már nem a középiskola, mindenki magáért felel. Ha nem megy be órára, vessen magára. Speciel nekem nem is lett volna pofém elkérni mástól az órai jegyzetét
2019. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Mert köcsögök.
2019. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Sztem is köcsögök, és idióták is. Nálunk ilyen nem volt mindenki segített, pedig en sem voltam a társaság középpontjában. Egyszerűen csak egy közösséget alkotunk, es az egyetem után is van élet, ki tudja kivel sodor ossze a sors, ki lesz kolléga, főnök, jo kapcsolatot kell kialakitani.
2019. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Mert valószínűleg kialakul egyfajta olyan mentalitás bennük, hogy "nem volt bent, ne kapjon", hogy miért nem voltál bent, az nem érdekli őket... Volt aki önmagát tartotta el, muszáj volt akár 48, akár 72 órában is dolgozni és vele szemben is kialakult ilyen... Sőt még azt is számontartották, hogy ki fogja neki elküldeni és akkor "annak se adjunk"... Csodáltam, hogy vizsgaidőszakban is volt energia bennük erre... Pedig az illető semmit sem ártott nekik.
2019. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Ez az emberek lelkét tükrözi. De ha nekik lenne rá szükségük, akkor bezzeg milyen szemét a másik ember, igaz?

Egyetemen óra után felkeresett egy idegen lány, azt mondta nem ismer itt senkit, de mivel látta, hogy én figyelek, és jegyzetelek, örülne neki, ha elküldeném neki havi egyszer, és meghálálja. Azt mondta nem tud bejárni rendesen erre az órájára, mert van egy másik fontosabb órája. Elküldtem neki minden hónapban, cserébe adott mindig valami apróságot, hasznos dolgot. A végén barátok lettünk. Szerintem senkisem fog belehalni egy kis kedvességbe, neki attól nem lesz se jobb, se rosszabb.

2019. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
6%

"egyetem után is van élet, ki tudja kivel sodor ossze a sors, ki lesz kolléga, főnök, jo kapcsolatot kell kialakitani."


Mi 250-en voltunk egy écfolyamban, mindenkit ismertem, a többséggel jóban voltam, társaság középpontja voltam, még sem adtam oda a jegyzeteimet, de szerencsére nem is volt sok olyan lúzer, aki kért is volna, mert felnőtt emberek módjára megoldották a dolgot. Jah és nálunk szerencsére nem ezen múlt az, hogy ki-kivel van jóban. Most a munka világában sem ér ezért hátrány, szóval sajnos el kell hogy keserítselek :)

2019. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Mert rossz helyre jársz. Nálunk nem is volt kérdés, hogy elküldjünk egymásnak mindent.
2019. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
21%
Mert konkurenciát látnak benned.
2019. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk nem volt ilyen. Nem bírnak valamiért?? Egyetlen egy emberrel sem vagy jóban?? Ez azért fura.
2019. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk ilyen nincs, sőt egy csomó jegyzetet eleve feltöltünk közös drive mappába. Senkinek sem célja, hogy a másiknak rossz legyen, nekem abból károm nem származik, ha átmegy a vizsgákon, én meg amúgy is bejárnék és jegyzetelnék. (Zárójelben megjegyzem, hogy szerintem kifejezetten gyerekes ez a "nem adom oda, oldja meg egyedül" mentalitás. Tisztára mint az oviban: "ez az én macim, szerezz magadnak"...)
2019. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!