Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehetnek ennyire idióták...

Hogy lehetnek ennyire idióták 19-20 évesen?

Figyelt kérdés
Érettségi utáni technikumon vagyok, osztálytársaim órákon zenét hallgatnak, hangosan nevetgélnek, beszélgetnek, folyamatosan kibeszélnek másokat, cinikusak egymással és olyanokat beszélnek a másikról ami nem is igaz. Életcéljuk nincs, dolgozni nem akarnak. Iszonyatosan érzem magam közöttük. Mit tudnátok tanácsolni? Hogy viseljem el őket? Tanárok is már utálnak bejönni az osztályba, pedig felnőtt emberekről van szó. 20/L
2019. máj. 23. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Hagyd ott az iskolát és keress másikat.
2019. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Egyetemen se sokkal jobb... A hátsó sorban guitar heroztak az előadás alatt.
2019. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos a mai fiatalok nagyrèsze ilyen. Èn is 20 èves vagyok de szerencse èn is a kivètelek közè tartozom s ahogy a leírtak alapján látom te is.De egyèbkènt át èrzem a helyzeted,mert èn gimiben èreztem magam így az osztálytársaim között , sajnos tenni nem nagyon tudsz ellene , te tedd a dolgod ,tanulj becsületesen továbbra is , ès probálj nem foglalkozni velük !
2019. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Az én osztályom is ilyen volt. Amelyik tanár nem tudott fegyelmet tartani ott kész pokol volt az óra, a többinél meg rendben ment. Mondjuk hülyeség is volt a tanárok kezét ennyire visszaszorítani, mivel ezzel pont azokkal a diákokkal szúrnak ki akiket érdekel a dolog és szépen tanulnának.
2019. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem fogok másik sulit keresni, mert tetszik a szakma.

Akkor ezekszerint máshol is probléma ez. :/

2019. máj. 23. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindenben a heccet keresik, aztán lehet félreérthető és bántó. Ha a gyakorlati részt is jól megtanulod, úgyis Te leszel jó szakember, Téged keresnek majd a munkáltatók.
2019. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk enm egyszerübb ha nem foglalkozol velük?
2019. máj. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!