Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Éreztétek már úgy, hogy sosem...

Éreztétek már úgy, hogy sosem fogjátok elvégezni az egyetemet?

Figyelt kérdés
Még egy évem lenne, de vannak olyan tárgyaim, amikről fogalmam sincs, hogyan fogom őket megcsinálni, megérteni, annyira úgy érzem, hogy én ehhez kevés vagyok és sosem lesz diplomám. Nektek volt ilyen érzésetek, amikor egyetemre jártatok? Végül sikerült befejezni?
2019. máj. 29. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha már csupán 1 éved van hátra, azért eddig is eljutottál valahogy, szóval nem reménytelen!
2019. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért van néhány elsőéves tárgy, amit tolok magam előtt, csak nem épült rá semmi, így tudtam haladni tovább. :F
2019. máj. 29. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem folyton ez az érzésem. Talán ha minden jól alakul, akkor jövő februárban végzek.


Viszont helyetted senki nem fog hinni benned, szóval elő minden önbizalommal, amit magad iránt ébreszthetsz és neki a kihívásoknak!

2019. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!