Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok szólhatnak azért, ha...

Tanárok szólhatnak azért, ha szexisebb fotókat rak ki egy diák fb-re?

Figyelt kérdés

Voltam egy fotózáson, fehérneműs képek készültek, valakik szerint erotikusak. A fotós feltette az oldalára, ez volt a feltétele az ingyen portfóliónak. Többen megosztották suliból és egyik tanár odaposztolt alá, hogy igénytelen, meg szánalmas.

Elfogadom véleményét, de suliban majd szóvá teheti ezt, vagy jelezheti az igazgatónak?



2019. júl. 18. 18:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
28%

"„Többen megosztották suliból és egyik tanár odaposztolt alá, hogy igénytelen, meg szánalmas.”

Ez konkrétan nyilvános MEGALÁZÁS, és internetes ZAKLATÁS!!"

Sima véleménymegfogalmazás olyasmiről, amit a csajszi önként tett fel a netre nagyon jól tudva, hogy márpedig akkor arról az embereknek véleményük lesz, amit egyesek le is írnak majd. Hol zaklatás az, ha tényleg meg is teszik?

2019. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem az a szánalmas hogy ő ilyet nyilatkozott. Ha nem tetszik, akkor is fogalmazhatott volna szebben. Az ilyennek nem kellene tanárnak menni.

Mondd meg az igazgatónak hogy mi történt. Neki lesz belőle baja, nem neked.

Legalább a te verziódat is hallja, nem csak azt ahogy ő előadja.


Facebookra meg nem kéne mindenkit felvenni.

Nekem iskolás koromban 2 facebookom volt, egy ahol megosztottam a privát dolgaimat, iskolán kívüli ismerőseimet felvettem, egy másik ahol iskolatársak voltak fent. Ott csak olyat tettem fel amit velük is megosztanék és nem lesz pletyka téma.

2019. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!