Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy szerezzek így baratnőt?

Hogy szerezzek így baratnőt?

Figyelt kérdés
Félek oda menni egy lányhoz mert félek hogy megjegyzést tesz teszt fogaimra mert igazából elég csúnyák meg össze vissza vannak de fogszabalyzora nincs pénzünk!?
2019. aug. 14. 18:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
minimálbérért már csak a közférában dolgoznak, a gyárak bezárhatnak, ha minimálbérért keresnének munkásokat
2019. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%

21. Hát nagyon nem így van éhbérért dolgoztotnak és miért, hát mert megtehetik. Ugyanis így is van ember aki elmegy oda és dolgozik mert máshol nem kap munkát.

Amúgy a tanárok, bolti eladók, irodai alkalmazottak stb... mind minimálbért kap.

2019. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Jó, de aki diák az otthon lakik a szüleinél, ahol ugye nincs mit fizetni. És akkor úgy könnyen összejön a 200 ezer. Így értettem. Én még 2 évig laktam iskola után a szüleimnél, úgy gyűjtöttem össze 3.5 milliót, úgy hogy tudtam is pénzt költeni arra amit szerettem volna.


Ezért is van annyi 30+ os ember, aki a szüleinél lakik. És nekem is nehezemre esett elmenni, mivel amíg a szüleimnél éltem kvázi gazdag voltam, most meg azért meggondolom kétszer hogy mire adok ki pénzt.

2019. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

#21, a multik is és a gyárak nagy része is alamizsnát fizet a dolgozóknak. Direkte azért jöttek ide külföldről, mert itt nem kell nyugati szintű bért fizetni, a büdos rabszolgája megcsinálja gombokért is...

És ne feledjük a rabszolgatörvényt: évente 400 óra ingyen robot!

2019. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

még nem mehetek diák munká

ra

2019. aug. 15. 15:38
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

De a fogorboshoz tb alapon mehetsz

Nem mellesleg 15 év alatti kisfiúk fogat mossanak inkàbb, ne csajozzanak

2019. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen mehetsz.
2019. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!